Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lehet nem is az az ember...

Lehet nem is az az ember valójában akinek mondta magát?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Feltettem egy kérdést itt a minap és privátban jött egy válasz egy kedves pasitól.

Nagyon normálisan kifejtette a véleményét az adott témával kapcsolatban,elkezdtünk beszélgetni.

Képet is cseréltünk (hogy még személyesebb legyen a beszélgetés)legalábbis én valódi képet küldtem magamról.

Aztán felvetettem az ötletet,hogy folytassunk instán a beszélgetést,mert kényelmesebb lenne. Beleegyezett,megkérdezte a felhasználónevem,de azóta nem jelentkezett.

Lehetséges,hogy nem is az az ember akinek kiadta magát? Itt sem válaszol az üzeneteimre szóval gyanítom letilthatott.

Mi a véleményetek erről?



2022. okt. 27. 07:38
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hát akkor így járt :)
2022. okt. 27. 11:10
 12/19 anonim válasza:
Akkor 10-es te is ugyanaz a tipikus idióta vagy mint a hozzád hasonlók akik ez alapján ítélnek.
2022. okt. 27. 11:58
 13/19 A kérdező kommentje:
Főleg ha társkeresésről szó sincs... nem mindegy h nézek ki ha nem akarunk egymástól semmit?
2022. okt. 27. 12:51
 14/19 anonim válasza:
Valami köcsög képgyűjtögető volt,erre veri.
2022. okt. 27. 13:04
 15/19 A kérdező kommentje:
Verheti mert semmi olyan nem látszik :D
2022. okt. 27. 13:11
 16/19 anonim válasza:

Lehetséges okok pl:

-Nem barátkozni akart és talált valakit érdekli.

-Olyat írtál ami miatt mégse vagy szimpi, vagy mégse tetszett a kép csak nem akart bántó lenni.

-Látott az instádon olyan dolgot ami nem tetszik neki.

-Nem ér rá rendkívüli dolgok miatt anyagi/családi/munkahelyi/egészségi egyéb probléma.

-Csak unatkozott vagy ittasan írt és már el is felejtette, hogy beszéltetek.

-Képgyűjtő vagy/és sose akart találkozni vagy felfedni magát.

-Nem magáról küldött képet, hanem egy jobban kinéző pasiról.

2022. okt. 29. 18:09
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek 🙂
2022. okt. 29. 19:01
 18/19 anonim válasza:

A te szerencséd, hogy 'csak úgy' lelépett.

Ha csak egymondatos magyarázatot is, de kellett volna adnia neki.

2022. okt. 30. 14:08
 19/19 A kérdező kommentje:
Szerintem is az a tiszta ha valaki nyíltam megmondja ha problémája van. De hát nem sok ilyen ember létezik.
2022. okt. 30. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!