Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt szeretethiányos...

Vannak itt szeretethiányos lányok?

Figyelt kérdés
Én magam szeretethiányos fiú vagyok, és összebújni meg ölelkezni keresek lányt. Azért nem barátnőt mert most elsősorban tényleg ez az ami jól esne mindenféle szexualitás nélkül, és gondolom hogy ezzel nem én lennék így egyedül.

2022. nov. 3. 19:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
Attól, hogy valaki szeretethiányos, nem jelenti azt, hogy idegenekkel akar összejárni ölelkezni.
2022. nov. 3. 19:11
 2/13 anonim válasza:

Hasonlóban én is gondolkoztam már, hogy lebeszélni egy szimpatikus lánnyal egy ilyen jellegű barátság extrákkal dolgot. Ahol tényleg semmi szex, hanem csak a kapcsolat érzelmi oldala. Akár együtt alvás, közös programok meg minden :)

Aztán eszembe jutott, hogy miért nagyon rossz ötlet ez. Barátság extrákkal az ugye pont érzelem mentes dolognak kell lennie. Ha az nincs meg, az már inkább kapcsolat.

Ezt gondold át

2022. nov. 3. 19:17
 3/13 A kérdező kommentje:

#1 Ez igaz, de ha szeretethiányos az azt is jelenti hogy akiket meg ismer tőlük nem kapott.


#2 A kettő két külön dolog. Attól lesz extra hogy van benne szexualitás nem? Na most ha nincs benne akkor az sima barátság amit én is keresek.

2022. nov. 3. 19:27
 4/13 anonim válasza:
Akassz a nyakadba egy ingyen ölelés táblát. 🤷‍♀️
2022. nov. 3. 19:34
 5/13 anonim válasza:

#3

Az extrák az mindíg az, hogy mibe állapodik meg a 2 fél. Pl én esetemben se a szex lenne az elsődleges. Oké, jó az meg minden, de mikor szingli vagyok nem arra vágyom a legjobban.

Viszont te eltudnál képzelni olyan csak barátságot, ahol ölelgetitek egymást, tényleg akár együtt is alusztok, rengeteg érzelemmel teli közös pillanatotok van. Majd ha esetleg ő ezt nem akarja folytatni, akkor te a legkisebb bánat nélkül tovább tudnál lépni??

Nekem ez nem menne. Tényleg évek óta gondolkozom már ezen, mert tényleg csak ez hiányzik a kapcsolati létből, a szex nem. De ez annyira nem a legjobb, mikor egy kapcsolat érzelmi oldalát imitáljuk és próbálunk nem bele szeretni a másikba.


Persze neked lehet menne a dolog. Nem tudom, hogy vagy-e annyira érzelmes, mint én. Persze tényleg én is sokat játszottam korábban a gondolattal, de utána ez így leesett, hogy nem tudna működni, mert ez tényleg egy nagyon intim érzelmi kapcsolat lenne, ami nem működhetne csak barátok között.

2022. nov. 3. 19:39
 6/13 A kérdező kommentje:
Nálunk szerintem nincs ennek akkora hagyománya mint máshol. Túl bizalmatlanok az emberek.
2022. nov. 3. 19:40
 7/13 A kérdező kommentje:
#5 Végülis így is nézhetjük de szerintem régi közeli barátok között is simán működik egy ilyen minden gond nélkül. Meg ott vannak az aszexuális emberek. Ők célzottan párkapcsolatot keresnek csak szex nélkül végülis ugyanaz
2022. nov. 3. 19:44
 8/13 anonim válasza:

Ez most nagyon aranyos meg minden, de tulajdonképpen azt szeretnéd valakitől hogy érzelemileg kötődjön hozzád anélkül hogy vonzónak tartana, de ha belegondolsz, ez a kötődés ugyanúgy a vonzalom függvénye, tehát nagyot néznék ha akárki anélkül is viszonozná.

Szerintem egyszerűbb egyenesen beleállni és kimondani hogy kapcsolatot keresel, maximum annyi kikötéssel hogy nem kell elköteleznie a másiknak magát hozzád, más szóval "nyílt" kapcsolattal is beérnéd. Ha valaki kedvel és vevő lenne rá, akkor a szex lehetősége nem venné el a kedvét, inkább az ellenkezője.

Persze lehet csak arról van szó hogy úgy látod hogy a lányoknak a szex veled, vagy akármelyik férfival inkább munka lenne mintsem élvezet, de ez tévedés - ha meg van a vonzódás, akkor lehet barátság, szeretet, szeretkezés és akár szerelem is belőle, nélküle viszont sokra nem viszed, legfeljebb egy felszínes "barátság"-ra, ami inkább csak kölcsönös kihasználás lenne.


Összefoglalva, nem szexre keresel társat, hanem érzelmi kötődést, az oké, de nem azon fog múlni hogy szó lehet az előbbiről vagy sem.

2022. nov. 3. 20:29
 9/13 anonim válasza:
Évek óta nem tudom, hogy mi az a szeretet, de ha megmaszirozod a nunikámat, akkor boldog leszek.
2022. nov. 3. 21:00
 10/13 A kérdező kommentje:

Én sem azt nem várom el hogy kötödjőn hozzám, sem azt hogy vonzónak tartson. Egyáltalán nem valami érzelgős dolog szerintem amiről én beszélek, ha megölelsz valakit azt megtudod tenni úgy is hogy nincs egyébként köztetek semmilyen érzelmi függőség. Két barát sem azért vigasztalja meg a másikat adott esetben öleléssel mert vonzónak tartják egymást.

De lehet félre lettem értve. Én nem úgy képzeltem az egészet hogy évekig együtt élünk mint egy pár csak nem szexelünk.

Inkább olyasmire hogy megsegítjük egymást ilyen formában, önmagában az sokat tud szerintem az emberen segíteni ha van valaki akivel tud érintkezni.

2022. nov. 3. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!