Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Magyar/székely skinheadekkel...

Magyar/székely skinheadekkel ismerkednék Erdélyben. (Harghita, Covasna,Brassó, Csík). Vannak itt skinek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, skinhead szubkultúrához tartozó embereket keresek (életkortól függetlenül) Erdélyben, viszont Magyarország sem kizárt mivel sokat járok bp-re. Haverokat szeretnék talalálni, illetve régi motorosokat akik beleráznak az igaz, oldschool skinhead életvitelbe. :)

2022. nov. 4. 18:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ma már nem menő a skinheadség.
2022. nov. 4. 19:03
 2/11 anonim válasza:

Ja tesa.


Leáldozott, mint az emo.

2022. nov. 4. 19:34
 3/11 anonim válasza:
Skinhead azaz, akinek kicsi ott alul ugye? :) Mi nem sikerült az életben? Mit kompenzalsz? Utaljak kenyérre valót? :)
2022. nov. 4. 19:34
 4/11 anonim válasza:

#3


Tesó. Magyar vagyok és csípem az erdélyieket.


Gondoltam hülyülök :D


De miattam utallj.


Viccet félretéve gondoltam meredek/ bántó vicc, de már tényleg én sem látom, hogy divat lenne.


Én anno az akartam lenni, de akkor s 1-2 ember volt az. Szóval..


Budapesten mondjuk több esélyed van.

2022. nov. 4. 19:41
 5/11 anonim válasza:

Azt hittem a kétdező vagy><


De az utalhatsz te is.


De a készpénz már nem divat, hé? :D

2022. nov. 4. 19:43
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy durván élem, hogy nem az volt a kérdes, hogy miként legyek skinhead meg a társai, hanem hogy megismerném a szubkultúrát.
2022. nov. 4. 20:23
 7/11 anonim válasza:

Na, előző vagyok.


Már kicsit józanodtam lol.


Örülök, hogy jól értelmezed, meg minden a szubkultúra szót.


Ez "divat" sose volt és sose lesz, hanem egy poitív előjelő szubkultúra.


Nem tudok segíteni. De a nagy számok törvénye alappján Budapest.


Meg egy plusz kérdés... román skinek is vanak.

Velük mi a helyzet? Mert tehnikailag 1 oldal, de amúgy -sajnos-nagyon nem.


Félre ne értsetek megint. Deromán skinek is vannak,akkkel nyilván nem egy oldalon vagytok.

2022. nov. 4. 20:36
 8/11 A kérdező kommentje:
Őszíntén fogalmam sincsen a román skinekről, sose láttam pedig románián belül az összes nagyvárosban voltam már. Egyszer találkoztam matt részegen egy itteni skinnel, de azóta nem láttam. Asszem németországba ment ki.
2022. nov. 4. 20:57
 9/11 ZöldPinkódZöld válasza:
Jelen! De cigány vagyok, az remélem nem baj /:
2022. nov. 4. 22:03
 10/11 anonim válasza:

Annak idején ilyen társaságba jártam. Páran a régiek közül még mindig képviselik ezt az életstílust. Igaz ugyan, hogy Nógrád megye és nem Bp, de ha érdekel és van Facebookod, akkor szívesen összekötlek pár sráccal.


#3

És mi a helyzet azzal, aki lány? Ő vajon azért skin, hogy a sikertelen, alul kicsi srácokkal bandázhasson? Vagy erre van más magyarázatod? 😉

2022. nov. 5. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!