Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve esetleg valakinek...

Lenne kedve esetleg valakinek barátkozni, ismerkedni, beszélgetni? (17-23 éves kor között kb)

Figyelt kérdés

Helló! Nemsokára 18 leszek, idén érettségizem, személyesen félénk és introvertált vagyok inkább de attól még kedvesnek tartom magam és üzenetben akár regényeket is írok ha úgy van :D (a másik vég pedig hogy ott vagyok jó hallgatóságként de fáradtan, esetleg firkálok/zenét küldök stb)


Hasonló embereket keresnék, akik szintén nem csak 2-3 napig vagy még addig se szeretnének beszélgetni, lehetne vele/velük sok mindenről beszélni ami épp jön, hülyéskedni meg ilyenek ^^

Pest megyei vagyok egyébként, végzős gimis. Szeretem a kreatív dolgokat, olvasni, fotózni, animézni, görkorizni,... Oh és INFP a személyiségtípusom ha valakit érdekel :D


Eddig nem jártam sikerrel, de hátha most. Ki tudja :3


"A rose dreams of enjoying the company of bees, but none appears. The sun asks: Aren’t you tired of waiting? Yes, but if I close my petals, I will wither and die."


Online huug xd ʕっ•ᴥ•ʔっ



2022. nov. 9. 22:49
1 2 3 4 5
 21/43 anonim válasza:

16-os: xDDD


Ahelyett, hogy evidens dolgokkal dobálóznál, és azt hinnéd, hogy te olyan tökéletes vagy, mert a rengeteg ember közül voltál te egyedül, aki ideokádott egy 'elmebeteget', csinálhatnád azt mondjuk, hogy elgondolkozol azon, hogy ennek a szövegelésnek most mi értelme volt, plusz még azt is ajánlanám, hogy figyelj azért arra, hogy ennyire ne savanyodj be (tudom, hajlam, meg minden, de azért próbáld meg, hátha jobb lesz).


Itt le is zártam.

2022. nov. 10. 11:54
 22/43 anonim válasza:

21-es mit vihogsz?


Akkor maradj csak a "kedves" srác, ha neked ennyi az erősséged... Elmondtam. Az hogy kedves vagy az alap tulajdonság, nem kell túl kedvesnek lenni, kihangsúlyozni, hogy te milyen kedves ember vagy, kedvesebb, mint a többi jelölt, mert ez egyszerűen gagyi.

Azért mert kedvesebb vagy mint mások nem fognak a lábaid előtt heverni a nők.

2022. nov. 10. 13:00
 23/43 anonim válasza:
Ne írjatok rá, mert nem fog vissza írni egy idő után..
2022. nov. 10. 23:34
 24/43 anonim válasza:
Nekem egyszer se írt vissza
2022. nov. 10. 23:49
 25/43 anonim válasza:
Milyen meglepő.. Az oldal egyik legidegesítőbb dolga, hogy mindenki anonim. Így hiába írja ki valaki 20.adjára h ismerkedne, azt hiszi mindenki, hogy új személy.
2022. nov. 10. 23:51
 26/43 anonim válasza:
N és L betűktől mit vártok?
2022. nov. 11. 07:32
 27/43 anonim válasza:
De miért teszi ki valaki hogy ismerkedne,ha képtelen visszaírni? Mert neki már nem ez az első ilyen kérdése.
2022. nov. 11. 08:45
 28/43 anonim válasza:
Trollkodik... az ilyeneket ki kéne innen tiltani és majd legközelebb elgondolkodik...
2022. nov. 11. 08:47
 29/43 anonim válasza:
Minek akarsz barátkozni, ha mindenkinek sz*rsz vissza írni? Maradj inkább az animénél, az való az ilyeneknek.
2022. nov. 11. 11:11
 30/43 anonim válasza:
Nekem írt, de ennyi embernek nyilván nem fog visszaírni.
2022. nov. 11. 12:11
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!