Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve esetleg valakinek...

Lenne kedve esetleg valakinek barátkozni, ismerkedni, beszélgetni? (17-23 éves kor között kb)

Figyelt kérdés

Helló! Nemsokára 18 leszek, idén érettségizem, személyesen félénk és introvertált vagyok inkább de attól még kedvesnek tartom magam és üzenetben akár regényeket is írok ha úgy van :D (a másik vég pedig hogy ott vagyok jó hallgatóságként de fáradtan, esetleg firkálok/zenét küldök stb)


Hasonló embereket keresnék, akik szintén nem csak 2-3 napig vagy még addig se szeretnének beszélgetni, lehetne vele/velük sok mindenről beszélni ami épp jön, hülyéskedni meg ilyenek ^^

Pest megyei vagyok egyébként, végzős gimis. Szeretem a kreatív dolgokat, olvasni, fotózni, animézni, görkorizni,... Oh és INFP a személyiségtípusom ha valakit érdekel :D


Eddig nem jártam sikerrel, de hátha most. Ki tudja :3


"A rose dreams of enjoying the company of bees, but none appears. The sun asks: Aren’t you tired of waiting? Yes, but if I close my petals, I will wither and die."


Online huug xd ʕっ•ᴥ•ʔっ



2022. nov. 9. 22:49
1 2 3 4 5
 11/43 anonim válasza:
Ha Pest megyei vagy, akkor a MondoCon-on élőben is kaphatsz ölelést. ^^
2022. nov. 10. 05:12
 12/43 anonim válasza:

Jajj de aranyos ez a kiírás istenem. <3


Ha szeretnél beszélni, írj rám bátran. :D


21/F

2022. nov. 10. 08:51
 13/43 anonim válasza:
nah a 12-es tuti valami elmebeteg.
2022. nov. 10. 09:00
 14/43 anonim válasza:
Sokmindenben hasonlítunk, egy dolgot kivéve. Azaz kettőt, mert az egyik csak majdnem az amit te csinálsz, mert a tied gurul, az enyém meg csúszik. Ha tényleg nem tűnsz el pár nap múlva, szívesen barátkozom veled. Sajnos aki ezt mondja, azzal is el szokott halni a beszélgetés. Ezt nem azért mondom, mert te is feltétlenül ilyen vagy, nagyon örülnék ha nem ilyen lennél, csak a tapasztalataim írtam le.
2022. nov. 10. 09:29
 15/43 anonim válasza:
13-as: ha nálad a kedvesség elmebeteg dolog, akkor csak sajnálni tudlak. :D
2022. nov. 10. 09:49
 16/43 anonim válasza:

15-os.

Egy lanynak/nonak tobbet kell adni mint a kedvesseg, mert az evidens ember...

Ha azt hiszed azert mert kedves vagy erdekes leszel hat tevedsz. Sot inkabb luzernak fogsz tunni es nyalasnak.

Rendesen rossz volt elolvasni , amit irtal. Annyira cukros volt, hogy ma mar semmit se teszek a kavemba.


#13

23F

2022. nov. 10. 10:35
 17/43 anonim válasza:

Szívesen beszélgetek bárkivel, ha gondolod írj rám.

23 éves meleg srác vagyok, ha ez nem gond.

Nyitott személyiség, szeretek edzésre járni, animéket nézni, lelkizni emberekkel, és meghallgatni a másikat.

Ha gondolod, írj. 😎

2022. nov. 10. 10:40
 18/43 anonim válasza:
Rám is írhatsz 21/F ENTP-A
2022. nov. 10. 10:49
 19/43 anonim válasza:
Rám is írhatsz 23/F BÉLA-A
2022. nov. 10. 11:15
 20/43 anonim válasza:

Mért gondolja bárki hogy pár sorból kibarkóbázzák hogy férfi, nő, egyik sem, mindkettő, non binaris vagy faxom tudja mi?

Mért annyira k.rva nehéz odaírni?

2022. nov. 10. 11:20
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!