Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van bárki is, akinek lenne...

Van bárki is, akinek lenne kedve egy ilyen személyel barátkozni? (Tudom, nem társkereső ez, nem is az a célom.)

Figyelt kérdés

Rövid leszek és őszinte.

Szóval, 22 évesen jöttem rá arra, hogy az életem egy nagy sz*r, semmi nagyot nem tudok felmutatni (kivéve a grafikus képzésem és a dajkaképzést.) és a baráti köröm olyan kihalt, mint egy elhanyagolt temető. (Ha nem rosszabb.)

Szóval, szeretnék első lépésben pár olyan barátot találni (vagy legalább egy személyt.) aki el tud fogadni úgy, amilyen vagyok.

Mert hát, ha van melletted valaki, könnyebb fejlődni nem igaz?

Személyiségem elég csendes és visszahúzódó, megértőnek is gondolom magam, illetve jó hallgatóság is vagyok. Szeretek segíteni másokon ha lehetséges.

Imádom a művészeteket és az animéket illetve állatbarát is vagyok.

Azt hiszem ennyi lenne. Köszönöm a válaszokat előre is.



#tanácsok #barát #ismeretszerzés #Tapasztalatok másoktól
2022. nov. 25. 12:46
1 2
 1/11 anonim válasza:

Az le maradt, hogy fiú vagy lány vagy e.

De ahogyan írsz, szerintem lány vagy.

Ha gondolod szívesen beszelgetek veled.

2022. nov. 25. 12:47
 2/11 anonim válasza:
Tetszik a fogalmazási stílusod, és át tudom érezni a helyzeted. Ha gondolod írj egy privátot és elkezdhetjük a beszélgetést. :)
2022. nov. 25. 12:48
 3/11 anonim válasza:
Elég szimpatikus vagy így ennyiből is. Hol van akkor a gond??
2022. nov. 25. 12:54
 4/11 anonim válasza:
Nehéz kérdés. 🤔 Vajon ha el kezdek barátkozni veled, akkor a temetődből előmásznak a zombik, és megeszik az agyamat, vagy szép virágok nyílnak a sírok felett, és olyan lesz mint egy gondozott kert.
2022. nov. 25. 13:05
 5/11 anonim válasza:
Én sem tudok felmutatni semmit, csak én jóval idősebb vagyok. Viszont szeretem az állatokat.
2022. nov. 25. 13:08
 6/11 anonim válasza:
Barátkozhatunk, viszont én is egy csendesebb típus vagyok, remélem nem baj.
2022. nov. 25. 13:21
 7/11 anonim válasza:
Szia! Ha úgy gondolod, hogy az életed egy nagy sz*r, akkor sztem kicsit érdemes lenne neked magadnak is dolgoznod magadon, hogy Te elfogadd magad! Ez fontos lenne! Ha te nem fogadod el magad, az árthat a kapcsolatodnak is. Saját tapasztalat. Pl. ha valaki csendben gyűlöli, agyon kritizálja magát, és azt várja a másiktól, hogy az önmaga helyett is szeresse, elfogadja őt... Önismereti könyvek, tréningek, önismeret fejlesztése, esetleges traumák feldolgozása. Sok boldogságot! Éljen a művészet! 49f
2022. nov. 25. 13:34
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszát mindenkinek. :)

És elnézést, tényleg lemaradt az hogy lány vagyok.

Sajnos nem nagyon értek még a platform használatához, így nem tudok privát üzenetet írni. Jobb ha aki szeretne velem beszélgetni az ír nekem, mert úgy már vissza tudok írni.

Elnézést az ügyetlenségem miatt...

2022. nov. 25. 14:21
 9/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó előtti mondatot törölném. Sikerült megoldani a problémát. :)
2022. nov. 25. 14:29
 10/11 anonim válasza:
azt nem értem miért nanonim mindenki(?) xd
2022. nov. 25. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!