Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy ha velem...

Mit tegyek, hogy ha velem senki se akar ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, a szüleimmel élek.


Elég ügyetlen vagyok és ronda, szemüveges is. A suliban sose barátkozott velem senki se és egy lánynak se kellek. Sose volt barátnőm, még 1 puszi se volt a másik nemtől.


A buszon nem ül mellém senki sem.


Nem járok egyetemre, nincs rá pénz.


A neten próbálkozom az ismerkedéssel, de társkereső oldalon ha vissza is ír egy lány csak elutasító levelet kapok. Meg se nézik az adatlapomat, már a kis kocka képet meg látva elvetnek.


1 hónapja vagyok regisztrálva love.hu-n és 2 látogatóm volt eddig.


Én igyekszem kedves lenni mindenkivel, a társkeresőn is az adatlapon minden rublika ki van töltve. Még sem kellek senkinek sem. Sose beszél velem senki, Facebookon se ír rám sose senki, összesen 50 ismerősöm van, az utóbbi 2 hónapban több embert is ismerősnek jelöltem, de senki sem igazolt vissza.


Mit tegyek? Nem ér az életem egy fabatkát sem :(



2015. nov. 16. 01:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hol laksz? mutass képet és adok tanácsokat.
2015. nov. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Első válaszoló csaj vagy?
2015. nov. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Kérdező mennyire vagy vékony?
2015. nov. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
ember ,hagyd a pi csába a faszbukot,mit számít ott hány ismerösöd van.attól,hogy van szemüveged még lehetsz normális. öltözz fel szépen és menjél edzeni valamit az jót tesz testednek-lelkednek.ha meg arra sincs pénzed akkor valamit muszáj lesz melózni.vannak parkok ,kialakított csövekkel ott ingyen edzhetsz,húzoszkodás stb.mások is járnak oda.
2015. nov. 16. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 gömbicica ***** válasza:
92%

csupa negativ dolgot találsz csak magadon?


keress jót is!!! legyél laza, nyitott, a társkereső oldalakat pedig felejtsd el. töröld magad mindegyikről.

-vagyis mindegy már, mert ami egyszer felkerül az ott is marad :( -

facen rám se ir senki, az semmit sem jelent:)

olvass inkább értelmes tartalmakat, tanulásra használd az internet világát.


Viselj lehetőség szerint világos ruházatot, járj el valamit sportolni, akár séta, futás, bicikli.

esetleg szerezz be -mondjuk menhelyes- kutyust, ha van rá lehetőséged, jót lehet vele sétálni, könnyen lehet kutyás gazdikkal "ismerkedni"

bár nem tudom hol laksz? mennyire vannak lehetőségeid.


nem baj az, ha nem jársz egyetemre :(


dolgozol valahol?


vannak képzések tanulj valami számodra érdekeset.


ÉS!!! ne várd el, hogy bárki is szeressen, ha Te saját magadat se szereted!!!

2015. nov. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, itt az oldalon szívesen beszélgetnél privátban?
2015. nov. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Szeretnél beszélgetni? :)
2015. nov. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

21 évesen a szüleiddel élsz, mint a többi 21 éves túlnyomó része.


Kétlem, hogy olyan ronda lennél mint amilyennek beállítod magad, a szemüveget pedig rengetegen vonzónak találják.


Ha nem tanulsz, de dolgozol akkor azzal sincs semmi gond.


Ha beszélgetni akarsz írj te az ismerőseidnek, plusz kit érdekel, hogy hány van facebookon. Akinek van ezer az is csak egy pár emberrel beszélget.

2015. nov. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi helyzetben vagyok mint te kérdező, de nekem még 50 ismerősöm sincs facebookon, mondjuk utálom azt az oldalt. De nagyjából ugyanitt tartok ahol te, ilyesmi érzésekkel
2015. nov. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

nekem ugyan van barátom, de amikor nem volt, se lett volna esélye egy ilyen savanyú szolonek nálam.. ne haragudj, de az ilyen negatív embereket senki nem szereti. próbáld meglatni a jót magadban és a világban, ne félj változni.. mert amíg ilyen vagy, ne csodálkozz hogy nem futnak utánad a csajok. az ilyen energiavàmpírokat senki se szereti.

ha valóban rondának érzed magad, próbálj változtatni. létezik kontaktlencse is a világon, vagy ha pattanasos is vagy akkor menj kozmetikushoz.. próbálj először magadnak tetszeni... ha ez sikerül, nagyobb esellyel fogsz másnak tetszeni. de amíg magadat is utálod, hogy varod el, hogy szeressenek?

2015. nov. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!