Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Barátkoznátok egy 31 éves...

Barátkoznátok egy 31 éves férfivel, aki dinoszaurusz figurákat gyűjt?

Figyelt kérdés

2022. nov. 28. 20:31
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
A madarak madarak. A dinoszauruszok nem madarak.
2022. dec. 3. 13:00
 32/44 anonim válasza:

Triceratops nem is madár. Nem azt írjuk, hogy a dinók madarak, hanem hogy a madarak dinók. Nem ugyan az. Plusz leírásra került, hogy a három típus állatból az egyik a házi veréb. Tetszik, vagy sem, a madarak azok dinoszauruszok.

Plusz veled nem az lesz a baj, hogy 31 évesen dinó figurákat gyűjtesz. Van aki én kicsi pónimat gyűjt. Veled az a baj, hogy bekamuzol olyat, hogy volt rendőrségi ügyed, mert meg akartad ölni Orbánt. Ha ez igaz lenne, jelenleg is rácsok mögött ülnél. Ha pedig ez tényleg megtörtént, akkor meg azzal van baj.

Innentől fogva, meg ez "A dínókat szeretem" név félő, hogy negatív értelemben mélyebb dolgot takar, mint laikus rajongást vagy tudományos érdeklődést.

2022. dec. 3. 14:33
 33/44 A kérdező kommentje:
Én nem kamuztam be semmit. 2019. márciusának elején tartott nálam a rendőrség házkutatást, amikor is lőfegyvereket és éles lőszert kerestek két ingatlanban is, ahol életem során laktam. De egy légpuskán kívül ami az apámé volt nem találtak semmit. Ezért nem kerültem börtönbe, mert, ha találtak volna még most is sitten lennék. Az pedig, hogy megakartam ölni orbánt tényleg igaz, ezt annak az ügyésznek is elmondtam, aki beszélgetett velem akkor, mikor házkutatást tartottak.
2022. dec. 3. 15:30
 34/44 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy valaki megakarja ölni orbán viktort, az illetőt, ha büntetlen előéletű és nem találnak nála semmit a zsaruk, akkor nem kerül sittre.
2022. dec. 3. 15:34
 35/44 A kérdező kommentje:
A véleménynyilvánítás még Magyarországon sem bűncselekmény. Sok embernek a megölésén gondolkoztam már el az életem során, még is eddig csak egyszer indult ellenem eljárás, még pedig akkor, amikor egy volt kolléganőmet fenyegettem meg halálosan, kibelezéssel, feldarabolással.
2022. dec. 3. 15:37
 36/44 A kérdező kommentje:
A madarak pedig nem dínók.
2022. dec. 3. 15:39
 37/44 anonim válasza:
A madarak dinoszauruszok. Mi nem fogható fel ezen? Ebben tudományos konszenzus van.
2022. dec. 3. 16:07
 38/44 anonim válasza:

AD1: a legtöbb esetben nem reális a merev kategorizálás, viszont a madaraknak és dinóknak valóban sok közük van egymáshoz. A kérdező lehet, hogy csak menekül valamilyen általa önkényesen behatárolt hobbiba, pszichés okból.


AD2: az emberölési szándékot is büntetik, ha rábizonyítják az illetőre, vagy akkor, ha bevallja. Szóval valami bűzlik avval, amit írsz.

2022. dec. 4. 19:02
 39/44 A kérdező kommentje:
Nézd 38-as én egy pszichiátriai beteg vagyok már sok éve állok kezelés alatt. Nem bűzlik semmi, abban amit írtam. Én még arról is beszéltem két ügyész és két rendőr jelenlétében, amikor engem kihallgattak 2019-ben, hogy szívesen csatlakoznék az Iszlám Államhoz. Meg, hogy megölném orbánt vagy mészáros lőrincet, oszt még is szabadlábon vagyok azóta is.
2022. dec. 5. 07:26
 40/44 anonim válasza:
Mint írták korábban, nem a dínók iránti rajongás miatt nincs nőd.
2022. dec. 5. 17:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!