Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak olyan 25-30 feletti...

Vannak olyan 25-30 feletti introvertáltabbak, akiknek egyéni látásmódja, ízlése van, mégse sznob, és nem öncélúan lóg ki a sorból?

Figyelt kérdés

Írj privit, ha magadra ismersz: kb 30 feletti introvertáltabb, akinek egyéni látásmódja, ízlése van, mégse sznob, és nem öncélúan lóg ki a sorból.


Magamról: egyéni látásmódú, művészetkedvelő, filozófikus férfi vagyok, viszonylag széles látókörrel és érdeklődéssel, ugyanakkor introvertáltabb alkatú vagyok, mély érzelmi világgal. Ilyennek születtem ez van.


Nagyjából hasonló alkatú levelezőtársakat keresek, tehát olyat, aki születésétől fogva szintén azt éli meg, h más, mint a többség, de elsősorban jó értelemben különbözik -elmélyült, tartalmas egyéniség-, sőt, ennek mentén is folyton igyekszik fejlesztenie, kibontakoztatnia magát legalább egy picit, időnként.


Sznobok, hencegők, kisebbségi kompexusosak és beképzeltek kíméljenek, futtatott ál-művészek, ál-tudományosok és ál-filozófusok, valamint ideológisták is kíméljenek légyszi! Csak mert egy karcolással több van egy festményen, mint a másikon, attól még nem lesz egyéni. És azok is kíméljenek légyszi, akik csak az ellenkezés kedvéért ellenkeznek, vagy lógnak ki a sorból.

(A dac számomra nem érték, hacsak nem 2 éves gyerekek esetén.)


Egyéniségeket is keresek tehát. Elvagyok másokkal is, csak éppen hiányzik, hogy végre hozzám hasonlóan egyéni lelkekre is akadjak.


Nyilván nem elvárásom, hogy mindenben egyéni legyél, én se vagyok mindenben az és nem is fontos mindenben. Teljesen jó, hogy vannak hétkzönapi, egyszerű dolgaim is. A beállítottság a lényeg.



2022. dec. 4. 18:09
1 2
 11/11 anonim válasza:
Az ingerek nagyban hatnak mindenkire, főleg így az ünnepek közeledtével. Picit sajnálom, ha pont ilyenkor nincsen valakinek szerette mellette.
2022. dec. 8. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!