Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan barátkozzak a tesóm...

Hogyan barátkozzak a tesóm barátnőjével?

Figyelt kérdés
Tesómnak nem rég lett egy barátnője aki már megismerkedett a szüleimmel és szinte az összes család tagommal kivéve velem. Amikor találkozunk nagyon zavarba jövök mindig pedig egy igazán aranyos lányról van szó. Van köztünk egy pár év. Amikor kint a nappaliban van a tesóm meg a barátnője és beszélgetnek a szüleimmel én mindig a szobámban vagyok és nem merek valamiért kimenni. Kérlek segítsetek mert nagyon össze szeretnék vele baratkozni csak nem tudom hogy kezdjek. Előre is köszönöm!!!

2022. dec. 28. 14:01
 1/3 anonim válasza:
Lehet valami más szitu kéne, ahol nem ennyien vannak. Hanem mondjuk csak hárman vagytok.
2022. dec. 28. 14:06
 2/3 anonim válasza:

Hát a korok sokat segítenek, hogy pontosan lássuk a szituációt. De igazából nekem nagyon úgy tűnik, hogy nálad van valami belső szorongás, vagy gátlás alakult ki, ami miatt zavarban vagy a szituációtól.


Mi az ilyen tesó - új párja, vagy párom testvérének új barátnője szituációkat általában piával és társasjátékkal szoktuk kezelni. Ha játékos természetűek vagytok, akkor egy jó társasjáték mindig jó alap, hogy ne legyen kínos csend, ne legyen kényszerűen beszélgetés, hanem mindig lehet valamit csinálni és mindig van téma. A pia meg azt jelenti, hogy a játék közben megiszunk 1-2 pohár bort, hogy tovább oldódjanak a gátlások.

2022. dec. 28. 14:28
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm<3
2022. dec. 28. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!