Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt barátkozásra...

Vannak itt barátkozásra nyitott hasonló emberek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szívesen ismernék meg hozzám hasonló embereket, akik nyitottak, van elegendő idejük, és aktívak programszerevezés szempontjából is. Korosztály inkább a húszas évek vége lenne (24-30).


Magamról néhány szót: Programtervező informatikusként végeztem és helyezkedtem el már jó pár éve. Szeretem a kreatív dolgokat, valamit alkotni, rajzolni, építeni kis kütyüket, mondhatni ez a hobbim. Érdekelnek a tudományok, reál gondolkodású, materialistának mondanám magamat, valamiért nagyon magával tud ragadni a csillagászat, de alkalmanként filozofikus gondolatokon is tudok agyalni. Ambiciózus, életvidám, introvertált, pörgős, őszinte, szókimondó és mondtak már érett gondolkodásúnak is. Szívesen mozdulok ki, a kalandosabb dolgokra is vevő vagyok, túrázni/kirándulni, mászni, vagy csak sétálgatni városban (új helyeken, amolyan „felfedezés”), szeretek vezetni, úszni. Szeretem a kooperatív játékokat, szabadulószobát, egyéb társasjátékokat.

Káros szenvedélyektől mentes. Egyedülálló férfi.


Helyileg Balaton-felvidék és Veszprém-Győr-Budapest háromszöge lenne.

Tehát olyan embereket keresek, akik hasonló élethelyzetben vannak, hasonló értékrenddel, tudják milyen online megismerni valakit és nem csak beszélgetésre / unaloműzésre vágynak, képesek érdeklődők maradni és fenntartani a beszélgetést. Néhány levélváltás erejéig itt tervezem, de ne okozzon később problémát a személyes találkozó. Legyenek saját álmaid, elképzeléseid, ötleteid és motivációd, valami hobbi amiről lelkesen mesélsz. Legyél önálló és mobilis, ne okozzon gondot nagyobb távolságra menni, hosszabb távon kirándulni, utazni stb.

Ha esetleg szimpatikusnak gondolsz és látsz benne lehetőséget / jövőt, akkor szívesen fogadom hasonló bemutatkozásod privátban!


2023. jan. 7. 14:23
 1/2 anonim válasza:

“Helyileg Balaton-felvidék és Veszprém-Győr-Budapest háromszöge lenne.”



“Legyél önálló és mobilis, ne okozzon gondot nagyobb távolságra menni, hosszabb távon kirándulni, utazni stb.”


Veszprem Bp-tol 3 ora vonattal.. vissza ujra 3 ora. Kinek van ideje egy barati talalkozoeet 6 orat utszni?????😂😂😂😂

2023. jan. 10. 06:52
 2/2 anonim válasza:
Bp2-3kerbol baratkozas
2023. jan. 10. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!