Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van-e olyan, aki játszik egy...

Yangorin kérdése:

Van-e olyan, aki játszik egy társaságban a Dread Hunger játékkal és szívesen bevenne egy ismeretlen embert a társaságba?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezt nem ide kellene írnom, de most vettem meg a játékot és egy ismerősöm se akarta megvenni, szóval jelenleg nincs kivel játszak, ráadásul szinte semmilyen magyar csoportot nem találtam, ahol esetleg embereket lehetne keresni, 1 ilyen csoport van facebookon, az se aktív. Szóval ha valaki nem bánná, hogy csatlakozok, akkor én örömmel mennék.

2023. jan. 13. 18:35
 1/1 Kajus Richárd válasza:

Szia

Én is embereket gyűjtenék még játékra.Ha gondolod csatlakozhatsz hozzánk nyugodtan.

Üdv Ricsi

Scorpienhun#4640 a discord nevem ott rám írsz hogy szeretnél csatlakozni a játékokban és ennyi.

2023. jún. 20. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!