Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Club Alteregó vélemények?

Club Alteregó vélemények?

Figyelt kérdés

Tervezek menni,mivel ilyen helyen még nem voltam.Mit érdemes tudni a helyről? 31/F bi.

Köszönöm.


2023. márc. 5. 19:00
 1/4 anonim válasza:
Színvonaltalan programok, bunkó személyzet különösen a biztonságiak, sok erőszakosan nyomulós-tapizós trash a látogatók között. Az italok túlárazottak cserébe felvizezik a sört, a zenék szarok de táncolni úgysincs esélyed abban a tömegnyomorban egy szombaton mert alapból elég kicsi a hely. A legnagyobb durranás amit az alter fel tud mutatni az a gagyi dragshow. Valamelyik dragqueen standupolni is próbál általában amin nagy meglepetésemre sokan nevetni is tudnak, szerintem általános iskolás drámakör színvonal amit előadnak. Egy alsó középkategóriás budapesti szórakozóhely, szerintem akkor menjél ha van kivel úgy még egészen élvezhető ha éppen nem kötnek beléd, egyedül nem érdemes főleg ismerkedési szándékkal. Nem igazán vannak jó meleg szórakozóhelyek Magyarországon. Inkább a Whynot bart, vagy a Polygon clubot nézd meg szerintem sokkal jobban jársz.
2023. márc. 5. 21:32
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🙂
2023. márc. 6. 07:21
 3/4 anonim válasza:
Annyit hallottam róla, hogy b*zibár.
2023. márc. 6. 15:33
 4/4 anonim válasza:
A biztonságiak tènyleg bunkó, az italt is vizezik, nem lehet leülni, táncolni. Ès mèg a tisztaság sem az igazi.
2023. jún. 12. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!