Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ez a ferfi akar tole vmit...

Ez a ferfi akar tole vmit vagy csak szimplan Jo lakotars akar lenni ? Legyszives irjatok le a velemenyeteket es fiuk ti mit gondoltok ?

Figyelt kérdés
Sziasztok , 2 hete koltoztem el az exemtol . 4 evig voltunk egyutt . En szakitottam , tett erte hogy ez igy legyen . Hiaba Mar nem szeretem , sok ido volt . Nem erzem keszen magam uj kapcsolatra es szoknom kell ezt az uj helyzetet. A lakotarsam egy torok pali . Ove a haz is . Nagyon aranyos, kedves es segitokesz . Nem volt koztunk meg egy puszi sem . De Mar megolelt 2 x . Volt hogy megmaszirozta a vallam par percig magatol . Kerdezgetett tobbszor az exemrol , hogy akarok -e vele randizgatni ? Randizok-e barkivel ? Milyen ferfiak tetszenek ? Stb ..mintha puhatolozna . Bekoltozos ajandekba kaptam egy bogret tole a nevemmel. Voltunk mar egyutt kajalni es kavezni is . Elhivott magaval ugyintezes miatt egy masik varosba , egesz nap uton voltunk. Sokat filmezunk egyutt . Nekem egyebkent nagyon tetszik . De fogalmam sincs , hogyan kellene kezelnem ezt a szitut . Tegnap elmentem beulni egy baratnommel inni . Fel 2 re ertem haza hajnalban . Ma pedig olyan furcsa volt , sokkal kevesebbet beszelt mint altalaban szokott. Es ma el is ment este es meg mindig nem jott haza , pedig holnap dolgozik.Eddig mindig magatol megmondta hogy hova megy kerdes nelkul. Most jatszmazik vagy megis mit gondolhat ? Egy magyar fiunal en ugy gondolnam hogy tetszek neki . De ki tudja lehet hogy o csak szimplan Jo lakotars akar lenni .

2022. nov. 21. 00:32
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Tuti, hogy meg akar majd dugni. Jussak majd eszedbe, mikor bepróbálkozik.
2022. nov. 21. 00:37
 2/21 A kérdező kommentje:
Ha igy lesz eszembe jutsz majd :D
2022. nov. 21. 01:15
 3/21 anonim válasza:

Egy töröknél, muszlimnál jelentősége van annak, ha egy nő, akire "szemet vetett" akár egyszer is "későn jön haza".

Mondjuk úgy, hogy "kissé duzzog rád".

2022. nov. 21. 01:57
 4/21 anonim válasza:

Persze h meg akar dugni, ne viccelj már :D

Tényleg nem értem, hogy ezeket a kérdéseket komolyan írjátok ki?

Vagy dicsekedni akarsz? Vagy mi, mert tényleg nem értem.

2022. nov. 21. 03:00
 5/21 anonim válasza:
Ez a férfi, női lakótárs kb olyan, mint a férfi női barátság, előbb utóbb az egyik d.gni akar 😂.
2022. nov. 21. 07:07
 6/21 anonim válasza:
Ahogy itt már volt sok ilyen kérdés a törökökről... azt tudd, hogy nagyon tudnak udvarolni, de ha megvagy, utána már nagyon birtoklók, féltékenyek. Nincs fiú barát, meg hajnalig lányokkal éjszakázás, stb.
2022. nov. 21. 08:46
 7/21 anonim válasza:
Úristen, ennyire naív vagy!?
2022. nov. 21. 09:24
 8/21 A kérdező kommentje:

3/7 Azert nem teljesen egyertelmu , mert hiaba torok es muszlim a vallasa eszik mindenfele hust es alkhoholt is fogyaszt . Itt szocializalodott Angliaban . Itt szuletett . Ezert nem lehet ra mondani , hogy tipikus torok gondolkodasu . De koszonom a velemenyedet :)

4/7 nem akarok dicsekedni , megis miert akarnek ? Azert tettem fel a kerdest , mert nekem ez nagyon szelsoseges es mindig csak magyar fiukkal volt dolgom .

5/7 Azert mert egy ferfi es egy no egyutt lakik nem biztos , hogy lesz vmi,ha nem tetszenek egymasnak nem fog tortenni semmi . Amugy meg megneheziti az egyuttelest , ha vmiert nem jonnek ki utana .

6/7 Koszonom , hogy ezt megirtad , eppen ezert nem egyertelmu ez a dolog nekem . Nem tudom o mennyire eli igy az eletet.

7/7 ha szerinted ez ennyire naiv , akkor igen !

2022. nov. 21. 10:10
 9/21 szvicsi válasza:
Egy férfi és nő is lehet lakótárs, nekem is volt lány akivel francia ágy két szélén aludtunk, mert ilyen volt a közös bérlemény. Mi is figyeltünk egymásra, megbeszéltük az exeket, kinek mi jön be a másik nemből, mi lenne ha... stb kérdésekre. Mondjuk mi megbeszéltük, ha valamelyikünk elment valahová és hogy kb mikorra ér haza, hogy a másik ne idegeskedjen. Bár nem volt köztünk csak lakótársi kapcsolat, de akkor is ezt így illene. Persze ha az ingatlan külön bejáratú, akkor külön vagyunk, a szomszédba én sem szólók, ha elmegyek bulizni otthonról.
2022. nov. 21. 12:28
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem kulon bejaratu. Mi kulon szobaban is alszunk. Utolso kerdezo te fiu vagy lany vagy ? Sosem tetszett a lakotarsad ?
2022. nov. 21. 13:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!