Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol tudnék introvertált...

Hol tudnék introvertált antiszoc fiukkal barátkozni, akik olyanok mint én?

Figyelt kérdés

Nagyon kiakasztóak az emberek, a figyelmetlenségük, az empátia legkisebb jelét sem érzékelem bennük, és még egy kicsi értelem sem látható a viselkedésük és beszédük alapján.

Mindig mikor ilyen emberek között kell lennem, lefáradok, és a megváltás az nekem, hogy ha animézhetek, vagy zenét hallgathatok, a lényeg, hogy akkor töltődőm fel, ha egyedül lehetek és azt csinálhatom amiket a legjobban szeretek.


Mostanában eléggé elkezdtem vágyódni egy barátra, de a környezetemben nincs senki aki olyan intro lenne mint én, sosem volt igazán haverom vagy barátom..úgy érzem senki sem ért meg, mások nem értem, hogy miért szeretik a tömeget, a hatalmas zajokat, és azt sem értem, hogy miért nem látnak ennyire semmit se.


teljesen ellentétes igényeim vannak mint a korosztályomnak, és ezért nem igen tudtam barátkozni senkivel se...abban reménykedek, hogy talán rá akadhatnék itt végre egy magam fajta emberre, bár azért kétkedek, hogy pont én velem akar valaki barát lenni.


Ha akarsz írhatsz, de legyél 15-19 év között ha lehet.



2023. márc. 6. 20:48
 1/8 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok, szívesen barátkoznék

18F

2023. márc. 6. 21:46
 2/8 anonim válasza:
Én is introvertált vagyok, nyugodtan írhatsz. :)
2023. márc. 6. 21:50
 3/8 anonim válasza:

Nem lehet, hogy azért nem értenek meg, mert gyér a kifejezőképességed??? Bátyám pont ilyen ember. Tapasztalatom szerint azért nem érti senki az ennyire intro embereket, mert nem tudják semmi jelét annak mutatni amit ki akarnak fejezni. Gyakran jellemzi az ilyeneket passzív agresszív magatartás amit senki sem ért. Manipulatívak vagytok és mindenkit csak összezavartok. Persze, hogy nem mutatnak empátiát.


Az introvertált nem egyenlő az antiszociálissal, csak megjegyzésként...

2023. márc. 6. 22:07
 4/8 anonim válasza:

Egy antiszociális, akit kiakaszt az empátia hiánya? Ez fura lenne. Nem aszociális akart az lenni? Mert az antiszociális célzottan ártani akar másoknak, akkor is ha ezt lapítva, manipulatívan teszi, míg az aszociális egyszerűen nem társasági ember.


"Az antiszociális személyiségzavar jellemzői közé sorolják, hogy a beteg nem érez szeretetet, nem szorong (nem szenved) a tettei miatt és nem tanul a hibáiból sem, vagyis empátia hiányában képtelen a társadalom nagyrészéhez hasonlóan értékelni cselekedetei súlyát, következményeit. "

2023. márc. 6. 23:46
 5/8 Fehér Barbara Kyoko válasza:
Ismerkedj hasonlo erdeklodesu emberekkel, pl: ha szereted az animet, akkor egy animecon, vagy akar animes Fb csoport, forum jo lehet Neked. Fb - on van egy magyar csoport, ami direkt animes emberkeknek keszult: baratkozasi, es ismerkedesi celbol.
2023. márc. 7. 06:41
 6/8 anonim válasza:

Értem mint szeretnél, de szerintem inkább szimplán erősen introvertált esetleg aszociális lehetsz és nem antiszociális. Az antiszociális azt jelenti, hogy valaki pszichopata vagy szociopata. Az aszociáis pedig olyasmit, hogy a szociális rutinok nem igazán az életed részei. De nagyon sokan keverik ezeket a kifejezéseket.

Ilyenek az antiszociáisak:

[link]

És ilyenek az aszociálisak:

[link]


Lényeg, hogy én is pont ilyen vagyok, mint amilyennek leírtad magad, csak idősebb, így 20-30 körüli korosztállyal barátkoznék. (Az animéket nem igazán ismerem, de pl szívesen elmennék egy conra, ha lenne kivel.)

2023. márc. 7. 17:46
 7/8 anonim válasza:
Részben megértem azokat amiket mondtál kérdező. Néhányan ignorálnak pl engem is, anélkül hogy leírnák hogy épp nem alkalmas, engem ez zavar többnyire. De ha még keresel új embereket, akkkor nyugodtan írj privátot. 21F
febr. 11. 21:43
 8/8 anonim válasza:
;(
márc. 6. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!