Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki beszélgetni messen...

Valaki beszélgetni messen Pest megye környéke? 16/l

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim egy ideje, antiszoc vagyok, beilleszkedési problémák stb... szeretem a macskákat, az animéket és az evést... jó lenne találkozni is, úgyhogy Pest és Fejér megye környénél lehetőleg ne lakj messzebb! (Nem párt keresek!)

2023. márc. 10. 16:29
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Igen nyolcas ez a nagy igazsàg!

A baràtsàg nem korhatàros dolog csak az emberi gondolkodàs az amely beteg!


Van egy rendőr baràtom aki iskolàkban szokott különfèle előadàsokat tartani az egyik kèrdès a pedofilia kèrdèse volt egy alkalommal!

Egyszer viccesen megjegyezte nekem, Te nèmelyik kis fiatal csajszi szèp kis forma! 😆😆😆

Na mondtam is neki te pedofil!!!

Ja màr az apja is rendőr volt neki pedig felesège ès gyermeke van!

2023. márc. 10. 17:26
 12/22 anonim válasza:

Ide kapcsolòdva mèg eszembe jutott a beszèlgetèsünk folytatàsa a sràccal!


Egyszer elmesèlte volt egy esetük mikor egy 7 èves kislàny a vàrosban a nagy tömegben elkeveredett a szüleìtől!

Egy hajlèktalan 52 èves fèrfi a segìtsègère sìetett ès èszrevette a közelben a tàrsàval jàrőröző baràtomat.

A fèrfi egy 41 èves nő mellett àllt a gyermekkel!


A nő elkezdte feltàrni a baràtomnak hogy azèrt jött oda ő is a jàrőrökhöz mivel a fèrfi megalapozottan pedofil szàndèkkal pròbàlta becserkèszni a kislànyt!

A baràtom megkèrdezte tőle Asszonyom akkor mièrt szòlt nekünk az ùr mikor meglàtott bennünket ès a hatalmas tömegnek mièrt nem tűnt fel hogy a gyermek egyedűl bòklàszik a tömegben?

A nő elszègyelte magàt ès hatalmas elnèzèseket kèrt!



Ùgy gondolom a tanùlsàg szàmomra az hogy a gondolkodàs amellyel bajok vannak az előìtèletek màsok irànt!

2023. márc. 10. 17:55
 13/22 anonim válasza:
Sugárzik az értelem a válaszaidból.
2023. márc. 10. 17:56
 14/22 anonim válasza:
Szia én 18 vagyok és pesti srác ha gondolod írj én is szeretek találkozni.
2023. márc. 10. 18:37
 15/22 A kérdező kommentje:
14 írtam
2023. márc. 10. 19:19
 16/22 Hellmano válasza:
Szerintem is beteges, ha egy 30 éves neten egy 16 éves kislánnyal akar beszélgetni.
2023. márc. 10. 19:21
 17/22 anonim válasza:
Nem antiszociális vagy, hanem aszociális. Keress rá, nagy a különbség. Csak azért mondom, mert ha ezt mondod másoknak, akik tisztában vannak a jelentésével, akkor elítélhetnek. Ellenben ha azt mondod, hogy aszociális vagy, akkor nem váltasz ki negatív érzéseket másokból.
2023. márc. 10. 19:23
 18/22 anonim válasza:

Ha esetleg Veszprém még belefér én szívesen barátkoznék

18F

2023. márc. 10. 20:00
 19/22 anonim válasza:
Igazuk van a többieknek, 30 évesen mit akarsz te egy 16 évestől? Ez már szánalmas. Majdnem dupla annyi vagy, biztosan megtalálnátok a közös hangot. Na meg persze tuti ugyanazok a céljaitok lennének ezzel a “barátkozással”. Egyre szánalmasabb, hogy ilyen emberekkel van tele ez az oldal.
2023. márc. 11. 16:27
 20/22 anonim válasza:
facebook IBFF csopit próbáltad már ? :)
2023. márc. 18. 23:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!