Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nőként női barátokat keresek....

Nőként női barátokat keresek. Szeretnél beszélgetni? :)

Figyelt kérdés

Először is szia Kedves Idegen, aki ide tévedsz!

20-as éveim közepét taposom, és nagyon szeretnék 1 vagy több kedves, megbízható, levelező vagy akár élőben találkozós barátnőt találni. ( Bp.-i vagyok )

Mint ahogy kitalálhattad, igen, nem tudok jól élőben ismerkedni, de igényem van a társaságra, ezért próbálkozok itt.

Bocsi a férfiaktól, ha diszkriminatívnak tartjátok a kiírásomat, de stabil párkapcsolatom van, és volt már problémám abból, hogy volt aki ezt nem tudta elfogadni, tiszteletben tartani. Ezért keresek nőket barátként.

Ha te mégis úgy gondolod, hogy tudod ezt kezelni, akkor írj bátran! :)

Egy dióhéjnyi ismertető rólam, hogy azért mégis tudj valamit, mielőtt írsz:

- elsőre zárkózott lehetek, de nagyon hamar megnyílok, és utána nincs megállás. :D

- ha valakit megszeretek, nagyon tudom szeretni, minden problémájával együtt.

- érzelmes, empatikus vagyok.

- amikor arra van szükség, komolyan állok mindenhez, de alapvetően nagyon bolondozós, vidám, optimista vagyok.

Ha belefér a napodba, hogy írj nekem, és szeretnél barátkozni, akkor örömmel várom az üzenetedet, és válaszolok rá, amilyen hamar időm engedi.



2023. márc. 11. 07:44
1 2
 11/15 anonim válasza:
Írj! :)
2023. márc. 12. 18:57
 12/15 A kérdező kommentje:

Kedves Mindenki!

Nagyon sokan írtatok, és nekem sincs végtelen időm, szóval türelmeteket kérem.

Aki azt kérte, hogy én írjak rá, legyen kedves ő tegye meg, mert kicsit kezdek elveszni. :/

A jövőben igyekszem jobban kezelni :)

2023. márc. 12. 20:52
 13/15 maxigaz válasza:
10/12 anonim! Nem értelek miért kell mindjárt valakit sértegetni?? A barátság korhoz kötött?? Miért feltételezik azt, hogy ha férfi akkor mást nem akarhat mint b...ni? Akkor még tovább tudjál szidni wowozom is és vannak 12-14 éves barátaim is! Jaj bocsi lehet, hogy most már pedofil is vagyok? Meg tömeggyilkos beteg fasz? "Mit akarsz egy 20 éves lánytól?"Ha az illető fiú lenne akkor már homokos is lennék? Érdekes egy felfogásod van szánalmas vagy.
2023. márc. 15. 19:25
 14/15 anonim válasza:

13. Mondjuk őszintén, ebből az irományból nem az jött le hogy mennyi idős vagy. Inkább az, hogy nem vagy annyi, amennyi. De ez saját vélemény.



Kérdező, keresel még társat barátkozni? :)


Bár én eléggé "antiszociális" vagyok. Inkább otthon szoktam lenni, vagy edzeni járok, stb.


Ha esetleg szeretnél egy olyan barátot is, aki online is elérhető, én is szívesen beszélgetnék. :)

2023. márc. 16. 11:53
 15/15 anonim válasza:
Nekem is írhat bárki aki szeretne. Szintén Bp
2023. márc. 16. 14:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!