Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan barátkozzak a suliban?

Hogyan barátkozzak a suliban?

Figyelt kérdés
Elsőéves vagyok középsuliban és mindjárt itt van a tanév vége, viszont nekem alig vannak barátaim, ami fájdalmas mert nyáron én még azt hittem hogy tök népszerű leszek, hisz lány vagyok egy infósuliban, ahol sok a fiú. Random menjek oda emberekhez hogy "szia van kedved barátkozni?"

2023. ápr. 12. 15:50
 1/3 anonim válasza:
sehogy.
2023. ápr. 12. 17:14
 2/3 anonim válasza:

Próbálj velük szóba elegyedni.

De igen, ha nem bunkókat kérdezel, az is szokott működni, ha csak bemutatkozol. Nem kell hozzá tenni szerintem, hogy van e kedvük barátkozni, mert az majd kialakul. El is hívhatod őket valahova, nem tudom, kérj egy zsepit, szólj hozzá valamihez, először nem olyan könnyű, de ilyen kis “trükökkel” kell megtörni a jeget, aztán már könnyebb lesz, ahogy kezdenek megismerni.

2023. ápr. 12. 17:14
 3/3 Rami ^~^ válasza:

Az én véleményem az, hogyha senki nem kezdeményezett eddig, neked kell. (Bár ez jogos, hiszen az a kérdés hogy hogyan tedd ezt) Én személy szerint könnyen barátkoztam mindig is, és ez nem attól van,hogy jaj de népszerű vagyok. Mert nem vagyok az.:)(Vagy hát kitudja, lehet hogy az vagyok mert vagy harminc+ barátom van...na mindegy, ez nem rólam szól hnem rólad. Sry de túl sokat

dumálok) Én személyes tapasztalataim: Menj oda valakihez akit kiszemeltél, hogy "na ő szimpinek tűnik, bepróbálkozok nála (ez úgy hangzik mintha pasit keresnél 🤣na mindegy) próbálj vele szóba elegyedni. Mutatkozz be neki, mondd hogy új vagy, és barátokat keresek. (Ez csak példa bármit mondhat) Ha nem egy bunkó paraszt, akkor kedvesen reagál majd erre, de annak is megvan a valószerűsége, hogy elutasít. Ne keseredj el! Keress valaki mást. Vagy még ami nálam sokszor bevált, (amit a kettes válaszoló is írt:D) hogy próbálj becsatlakozni a beszélgetésbe. Ha sikerül, és veled is dumálnak,akkor sikerrel jártál. Ha nem, hát nem. Ez van. Majd legközelebb sikerül!

Remélem segítettem! :D

15/L

2023. máj. 4. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!