Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan kedves lány,...

Van itt olyan kedves lány, akit érdekel egy hosszú távú beszélgetés?

Figyelt kérdés

A kérdés adott; olyan lányt szeretnék itt megismerni, akivel tényleg lehet beszélgetni, megosztani a mindennapi dolgokat, jót-rosszat egyaránt.


Én egy 24 éves, kedves, érzékeny srác vagyok, aki elvesztette egy szintén kedves lány barátját, ezért maradt egy űr az életében.

Többet nem szeretnék írni, mert az elveheti a varázsát egy-egy esetleges beszélgetésnek.

Illetve igyekeztem rövidre is fogni. :D



#beszélgetés #barátkozás #NemFideszeskerdes
2023. ápr. 17. 15:14
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

8. Azért, mert egy lánnyal sokkal jobb például akár az érzésekről beszélni. Teljesen más egy fiú-lány barátság, ha neked volt ilyen, akkor tudod miről beszélek. Ezen mit kell ennyire megmagyarázni, de úgy komolyan?

Nem kötelező, de én szeretnék.

Több hergelésre nem válaszolok, mert valszeg te is csak lehúzni szeretnél. Aki szeretne beszélgetni velem, annak az illetőnek lesz alkalma megismerni, és tudni fogja milyen vagyok.

2023. ápr. 17. 15:57
 12/21 anonim válasza:

"Azért, mert egy lánnyal sokkal jobb például akár az érzésekről beszélni"

Honnan tudod? Hisz állításod szerint nem volt női barátod eddig.

2023. ápr. 17. 15:59
 13/21 A kérdező kommentje:
12. Elolvastad a kérdés alatti írásom? Mert úgy látom nem, pedig nem volt hosszú. :D
2023. ápr. 17. 16:02
 14/21 anonim válasza:

11 Ha megkérdőjelezni se lehet, akkor lehet tényleg veled van egy kis baj.


Igen, tudom miről beszélsz, voltak lány barátaim is elég sok akikkel beszélgettem, azonban fiú barátaim is akikkel beszélgettem szintén hasonló témákról. Akármilyen meglepő is, a saját nemedben is találsz társaságot, csak jó helyen kell keresni. Volt nem egyszer, hogy velem például férfitársaim megértőbbek voltak, gyakrabban hallgattak meg mint a női társak, és őszintébb véleményt is mondtak.

Társaságfüggő, nem nemtől függő a jó "hosszú beszélgetés". Barátnőmmel is szoktam beszélgetni érzéseimről, a haverommal is, mindkettővel nagyon jól megértjük egymást. Haverom például azért jobban bele szokta magát élni a válaszba férfilétére.

2023. ápr. 17. 16:02
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tapasztalataid 14.
2023. ápr. 17. 16:05
 16/21 anonim válasza:

Szegény Kérdező eléggé le lett támadva.

Mindenesetre ha még aktuális és keresel olyan személyt, akivel lehet beszélgetni, barátkozni, akkor adhatunk neki egy próbát. :) Beszélgettem itt már jól el emberekkel, szóval miért is ne? :D Írj, ha szeretnél.

2023. ápr. 17. 16:28
 17/21 anonim válasza:
Írj ha szeretnél.
2023. ápr. 17. 19:24
 18/21 anonim válasza:
Írj ha akarsz (és nem zavar, ha csak ritkábban tudok válaszolni)
2023. ápr. 17. 23:38
 19/21 anonim válasza:
De sok itt a nyomorék rosszindulatú válaszoló.
2023. ápr. 18. 17:55
 20/21 anonim válasza:

17-es v.

Vissza írtam a kérdezőnek

Azóta nem írta vissza

2023. ápr. 20. 22:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!