Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretne valaki barátkozni?

Szeretne valaki barátkozni?

Figyelt kérdés
Szeretnék új barátokat találni és úgy gondoltam, hogy teszek egy próbát ezen az oldalon. Első körben beszélgetni szeretnék, viszont alapvetően nem online barátok találása a cél, ezért ideális esetben budapesti vagy környékbeli embereket szeretnék megismerni kb. 22-30 korosztályban (én 28/F vagyok). INFJ személyiségtípussal rendelkezem, érdeklődési köreim az utazás, gasztronómia, természet, filmek/sorozatok, emberek. Kérlek, ha írsz te is legalább nagyvonalakban mutatkozz be, örülök, ha megírod azt is, hogy miért döntöttél úgy, hogy rámírsz. Kérdésekre szívesen válaszolok.

2023. ápr. 29. 19:54
 1/3 anonim válasza:
Egyszer megpróbálni… Gondolom már nem először próbálod…
2023. ápr. 29. 20:29
 2/3 anonim válasza:
Az ilyen kérdéseket szerintem is 5-6 ugyanaz a felhasználó írogatja újra és újra.
2023. ápr. 29. 21:08
 3/3 anonim válasza:
Ez kizárt dolog, mert nem tudom.
2023. júl. 17. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!