Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyan lányok akik...

Vannak itt olyan lányok akik szeretnének barátkozni egy életvidám, ambivertált, intelligens és érzelmes 24 éves fiúval? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Feltételezem most mindenkinek az az első kérdése, hogy miért pont lány barátokat? Régen volt pár lány barátom és imádtam velük beszélgetni, de informatika irányába sodort az élet, így gimi után nem nagyon volt lehetőségem lányokkal barátkozni. Max az adott párom valamelyik barátnőjével voltam jóban, de ugye ezek a barátságok szakítás után nem nagyon maradnak meg:D


Gyakorit régóta használom, már 10+ éve járok fel ide és volt már innen egy párkapcsolatom is. Tehát furának hangozhat, hogy gyakorin keresek barátot, de rengeteg érdekes személlyel beszélgettem már itt, szóval szerintem ez az egyik legjobb opcióm. Másik nagy érv, hogy anonim az oldal, így általában könnyebben lehet mély témákról beszélgetni.


Pár rövid kis infó rólam:

- ahogy a kérdésemben is említettem, eléggé egy életvidám és sokat mosolygó srác vagyok

- imádom az állatokat

- régen versenyszerűen sportoltam és vonzanak az extrém sportok/adrenalin dús tevékenységek (mondjuk így karrierem elején sajnos nem nagyon van időm csinálni ezeket)

- szeretek sokat beszélni/írni, így nem hátrány, ha valakinek szimpatikusak a hosszú és tartalmas levelek

- nagyon nyitott és elfogadó vagyok

- tudom mindenki ezt mondja, de tényleg szeretek utazni:D meg voltam is már pár helyen életem során

- imádok sorozatokat nézni (aki office, himym vagy black mirror fan az mindenképp írjon🥺)


Talán még fontos megjegyeznem, hogy egyáltalán nem fogok személyes dolgokat kérni senkitől, persze egy keresztnéven kívül:D számomra teljesen megfelelő lenne egy tartalmas levelezgetésekkel teli anonim barátság is. Természetesen ha valaki szívesebben írogatna más platformon vagy a személyes beszélgetések híve, akkor nyitott vagyok ezekre, de magamtól senkitől nem fogok ilyet kérni.



2023. ápr. 26. 02:46
 1/8 anonim válasza:
Én szeretnék barátkozni veled. :)
2023. ápr. 26. 12:43
 2/8 anonim válasza:
Én is szívesen barátkoznék veled. ^^
2023. ápr. 26. 15:28
 3/8 anonim válasza:
2023. ápr. 26. 18:38
 4/8 A kérdező kommentje:
Lol, nem:D Meg én tényleg nagyon beszédes vagyok, ilyen rövid kiírásban ki se tudnám fejezni magamat. Nekem amit ide írtam az számít rövidnek és ebből is rendesen kellett levágnom részeket:D
2023. ápr. 26. 19:06
 5/8 anonim válasza:
Hánytól hány éves korig keresel barátokat?
2023. ápr. 26. 19:10
 6/8 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy:) igazából pont abban a korban vagyok, hogy nekem a 30 éves is velem egyidősnek tűnik, meg a 18 éves is:D szóval már nincs nagyon olyan, hogy jaj valaki idős lenne és félve beszélek vele:)
2023. ápr. 26. 19:17
 7/8 anonim válasza:
Aki esetleg beszélgetett a kérdezővel, tudja mi lett vele? Se kép, se hang eltűnt annak ellenére, hogy elvileg nem szeret ghostingolni🤷‍♀️
2023. okt. 18. 14:29
 8/8 anonim válasza:
#7: Ez engem is érdekelne, egy levelet váltottunk, aztán eltűnt, azóta sem válaszolt.
2023. okt. 19. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!