Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ennyire nem szeretnek az...

Ennyire nem szeretnek az emberek ismerkedni?

Figyelt kérdés
A telekommunikáció célja az volt, hogy közelebb hozza az embereket, de csak azt látom hogy jobban eltávolodnak egymástól. Az egész megyében nincsenek barátaim, max interneten, de ott is nehezen ismerkedek.
2023. ápr. 29. 22:09
 1/8 anonim válasza:

Nem szeretet kérdése és szociális alulképzettség, már amennyiben valaki így akar ismerkedni.

Én is próbáltam neten, egyszerűen borzasztóak az arányok.

2023. ápr. 29. 22:17
 2/8 anonim válasza:
Elsőnek igaza van, én is ezt tapasztaltam sajnos, pedig szeretek online haverkodni
2023. ápr. 29. 22:49
 3/8 anonim válasza:
Én online nőkkel szeret ismerkedni.
2023. ápr. 29. 23:03
 4/8 anonim válasza:
Szeretnének,csak sok az idióta.
2023. ápr. 29. 23:05
 5/8 anonim válasza:
Igazából nem az arányokkal van bajom, mert úgysem egyszerre sok valakivel szeretnék ismerkedni, hanem egy normális kommunikációnak is már nagyon örülök.:) F
2023. ápr. 29. 23:11
 6/8 anonim válasza:

21 vagyok és megtanultam, hogy kb lehetetlen ismerkedni online, való életben sokkal könnyebb nethez képest.

Manapság az emberek többsége amúgy is kapcsolat tartásra használja a netet, nem ismerkedésre ezért ha minden előzmény nélkül érdeklődsz úgy néznek rád majd mint valami földönkívülire, nagyon nem ajánlom.

2023. ápr. 30. 00:51
 7/8 anonim válasza:
melyik megye? Korod? F/l?
2023. ápr. 30. 06:26
 8/8 anonim válasza:
Szeretnének, csak már nem tudnak.
2023. máj. 1. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!