Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kpopperek! Lenne kedvetek...

Kpopperek! Lenne kedvetek beszélgetni, barátkozni?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs akivel tudnék beszélni kpopról, nem is szoktam mondani másoknak az előítélkezés miatt (fiú vagyok), viszont itt szívesen beszélgetnék bárkivel erről :D


Eddig szinte csak lánybandákat/soloistákat hallgattam, de nyitott vagyok a fiúbandák felé is, csak nagyon keveset ismerek közülük.



2023. máj. 11. 05:14
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Melegként én is lánybandákkal kezdtem, de a fiúbandák valóban jobbak! Te felvállaltad már a másságod (bár ez rossz szó, mert nem vagyunk mások), vagy még nem? Nagyon sok Kpop-os meleg bár van Budapest környékén szívesen ismerkedem én is.
2023. máj. 11. 06:18
 2/25 A kérdező kommentje:

Kedves #1 ha meleg lennék biztosan felvállalnám, de hetero vagyok. Pont azt szeretném elkerülni, hogy melegnek gondoljanak. Ezért nem mondom senkinek. :/


De írhat bárki, nem számít meleg-e vagy sem.

2023. máj. 11. 06:30
 3/25 anonim válasza:
Bocs, csak azt gondoltam, ha Kpop és ismerkedés, akkor Te is meleg vagy. A Kpop átvette a 70-es évekbeli disco zene helyét a melegbárokban, nyilván először mindenki azt gondolja, az vagy, főleg, hogy még le is írod, hogy előítéletek vannak és titkolod. Azt hittem, te is a scene tagja vagy ilyen tekintetben.
2023. máj. 11. 06:57
 4/25 A kérdező kommentje:

#3 Semmi gond.


Te mit tennél helyembe?


Mások akik hasonló cipőbe járnak, ti elmondanátok ismerőseiteknek, barátaitoknak, ha már így szóba került ez?

2023. máj. 11. 07:24
 5/25 anonim válasza:
Én elmondtam. Szép lassan, először a jó ismerőseimnek, aztán kicsit tágabb környezetnek, de nem így direktben, hanem amikor olyanná vált a beszélgetés. Volt aki lenézett, de az volt a ritkább. Azért az emberek nagy része elfogadó, persze mindig lesz egy réteg, aki utolsó genetikai korcsnak tartja az embert, vagy csodabogárnak... Ez a Te, vagy bárki más döntése, nyilván lehet titokban is élni, de nehéz azért. Persze nem lehetetlen, csak sok lemondással jár.
2023. máj. 11. 07:32
 6/25 anonim válasza:

Én először néhány barátomnak mondtam el, és aztán egyre többször szóba került ez a téma, de a szüleimnek nem merem elmondani (pedig a nagyobb tesóm még mikor általánosban volt ilyen 2. 3. osztályos akkor még ő is hallgatott ilyet). De nem merem még attól, a szüleim ugye más kultúra még a magyar zenék. Apukám: a népzenéket szereti (Erdélyben nőtt fel).

Anyukám: ő is inkább a magyar zene, de olyan, mint Majka, Kowalsky, Koncz Zsuzsa meg ilyenek. És ezért nem szeretném elmondani🙁😔!

2023. máj. 11. 09:06
 7/25 anonim válasza:
Jézusom, el nem tudom képzelni, hogy miért lenne meleg valaki, csak azért mert kpop-ot hallgat... 🤦🏼‍♀️
2023. máj. 11. 09:10
 8/25 anonim válasza:
Nem meleg, de nagyobb az esély rá, hogy az, ha azt hallgat. A szubkultúra szerves része lett.
2023. máj. 11. 09:26
 9/25 anonim válasza:
Miért kell ilyeneket mondani másokra mert nem azt szereti mint ti #7 és #8? Mindenkinek más a zenei ízlése! Nem kell mindenkinek ugyanazt szeretnie!
2023. máj. 11. 10:52
 10/25 anonim válasza:
Miről beszélsz, kedves #9? Semmi sértő nem volt a hozzászólásomban.
2023. máj. 11. 11:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!