Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kpopperek! Lenne kedvetek...

Kpopperek! Lenne kedvetek beszélgetni, barátkozni?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs akivel tudnék beszélni kpopról, nem is szoktam mondani másoknak az előítélkezés miatt (fiú vagyok), viszont itt szívesen beszélgetnék bárkivel erről :D


Eddig szinte csak lánybandákat/soloistákat hallgattam, de nyitott vagyok a fiúbandák felé is, csak nagyon keveset ismerek közülük.



2023. máj. 11. 05:14
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

#19 itt van egy videó ami segíthet:

[link]

Nekem is ez segített.

2023. aug. 19. 10:16
 22/25 anonim válasza:
Köszi szépen!!♡
2023. aug. 20. 23:56
 23/25 anonim válasza:
(#19 vagyok)
2023. aug. 20. 23:57
 24/25 anonim válasza:

Még mindig #19 vagyok 😅


Nem lenne kedvetek egy akármilyen plattformon létrehozni egy chatfalat ahol beszélgethetünk?

De ha nektek itt pont jó akkor nem muszáj, nem akarom rátok eröltetni. Csak egy ötlet.

2023. aug. 21. 17:03
 25/25 A kérdező kommentje:

#21 Valóban hasznos videó, vannak benne hasznos technikák, kár, hogy nem néztem ilyeneket korábban, amikor tényleg bántottak.. :/

Így utólag belegondolva egy ehhez hasonló videó lehet sokat segített volna iskolás éveim alatt. Habár engem nem kpop miatt bántottak, de én is átéltem sok mindent. Akkoriban szerencsére még nem hallgattam kpopot, még csak az hiányzott volna...


#24 Én benne vagyok. Discordhoz mit szólnátok? (aki szintén jönne)

Úgy hallottam ott van magyar kpopos szerver is.

2023. szept. 26. 04:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!