Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kpopperek! Lenne kedvetek...

Kpopperek! Lenne kedvetek beszélgetni, barátkozni?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs akivel tudnék beszélni kpopról, nem is szoktam mondani másoknak az előítélkezés miatt (fiú vagyok), viszont itt szívesen beszélgetnék bárkivel erről :D


Eddig szinte csak lánybandákat/soloistákat hallgattam, de nyitott vagyok a fiúbandák felé is, csak nagyon keveset ismerek közülük.



2023. máj. 11. 05:14
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Mióta egyenlő a zenei ízlés a szexuális orientációval?🤦‍♀️ Szívesen barátkozok más kpop kedvelővel mindenféle előítélet nélkül:)
2023. máj. 11. 11:09
 12/25 anonim válasza:
Ugyanezt írtam le, csak te értelmezted félre valahogy :D
2023. máj. 11. 12:13
 13/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek!
2023. máj. 11. 22:59
 14/25 anonim válasza:

Nekem csak a szűkebb baráti köröm tudja hogy kpopot hallgatok ésa családom (bár ők eléggé lenézik). Igazából ha rákérdeznek akkor elmondanám,de lülön nem beszélek róla, mert a körülöttem lévők nagy része eléhgé leszólja.


Egyébként szívesen ismerkedek más kpopossal

2023. máj. 22. 15:53
 15/25 anonim válasza:
Dettó, de nálam kb mindenki tudja, hogy azt hallgatok. Mivel kb 0-24-ban azt hallgatok. Apámék mindig le "húzott szemű b@ziza" őket és ilyenkor ne legyek ideges. Plusz tudja, hogy pánszexszuális vagyok szóval... Nem tudom néha mit gondol. De nem tudom miért kell a kpopot ilyennel illetni, mindenkinek más az ízlése és mindenki mást hallgat és semelyik zene sem határoz meg szexszualitást.
2023. júl. 27. 11:45
 16/25 A kérdező kommentje:
#15 Én azóta sem mondtam senkinek, túlságosan rosszul fogadnák, tuti megbánnám ha hirtelen megtudná mindenki... Nálam az a "szerencse" (igen szomorú, hogy így lehet ezt kifejezni), hogy nem csak kpopot hallgatok.
2023. aug. 6. 01:32
 17/25 anonim válasza:
Én szívesen barátkoznék, mert csak egy olyan barátom van, akivel ebben a témában is tudok beszélni.
2023. aug. 7. 08:22
 18/25 anonim válasza:

Júl 27. 11:45 vagyok.

Igen én is hallgatok mást pl. Az 1D-t. De apám azt is simmán b@zi zenének nevezi, mert ugye volt az a teória, hogy Louis és Harry együtt vannak meg ilyenek. Szóval jah. Amúgy én is szívesen beszélgetek bárkivel...

2023. aug. 9. 10:14
 19/25 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Szerintem ne gondold túl ezt és merd meglépni, hiszen ugyan már. Mások sokkal sz*abb zenéket hallgatnak.

Persze nem muszáj hogy ezt így bárki előtt szó szerint kijelentsd, hanem mondjuk ha szóbakerül nyugodtan vállald fel. Szerintem egyáltalán nem gáz és idővel a körülötted lévők is el fogják fogadni.


Az itteni témához kapcsolódóan pedig,én is nagyon szívesen beszélgetnék bárkivel, mivel még egyetlen kpoper barátom sincs.


Amúgy meg az én öcsém is folyamat le b*zizza meg kínaizza őket, pedig egyik sem igaz. Mostanra már oda jutottam, hogy ilyenkor ignorálom őt...

2023. aug. 19. 02:10
 20/25 anonim válasza:
#19 itt az utolsó részre szeretnék válaszolni: ilyenkor tényleg csak ignorálni kell. Engem is csúfoltak az iskolában, és tudod mi volt a gond? Az, hogy visszaszóltam nekik. De aztán rájöttem, hogy csak ignorálnom kell őket, és nem lesz semmi gond. Ugyanez van az öcséddel. Ha látja, hogy nem érdekli amit mond neked, akkor békénhagy. Beküldök neked egy videót.
2023. aug. 19. 09:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!