Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Iszogatna velem valaki a...

Iszogatna velem valaki a hosszú hétvégén Budapesten?:) (Nemed nem számít)

Figyelt kérdés

Ihatunk beülős helyen, vagy boltban vásárolt italt séta közben vagy padon ülve (amennyiben te is csóró vagy XD), vagy mit tudom én :)

Én 32N vagyok [és nem keresek sem férfi partnert, sem bármilyen nemű szexuális partnert!] Dumálni, haverkodni gondoltam:)

// Az ismerőseim mind hazautaznak vidékre a hosszú hétvége miatt //



2023. máj. 26. 21:51
1 2
 11/17 anonim válasza:

Szerintem a kérdező nem üdvözülni akar, hanem berúgni, így az egész válaszodat teljesen felesleges volt leírni…


De még segíthetsz… Vannak ott a templom környékén kényelmes padok, ahol jól be lehet rúgni?

2023. máj. 27. 07:02
 12/17 anonim válasza:
Nem nagyon szoktam inni úgy, hogy nem merem bekockáztatni F32 :D
2023. máj. 27. 09:13
 13/17 A kérdező kommentje:

Jesszusom, nem vagyok krízisben, csak megkívántam az alkoholt😀

De sztornó a dolog, mert mára beteg lettem.😭😭

2023. máj. 27. 11:35
 14/17 anonim válasza:
Pont azért kell fertőtleníteni
2023. máj. 27. 12:52
 15/17 anonim válasza:
Valószínűleg a kérdező már a kérdés kiírásakor is iszogatott... majd másnap a 30+ db privát üzenet gyorsan lebetegítette / kijózanította :D
2023. máj. 27. 18:38
 16/17 anonim válasza:

Kérdező, én azért iszom egyet az egészségedre!

Mielőbbi gyógyulást! :)

2023. máj. 28. 10:10
 17/17 anonim válasza:
Tátra teát kell inni, ha beteg vagy kedves kérdező. Ha meg már kezd sok lenni akkor majd esetleg elénekled a legkedvesebb nótádat, és lefekszel aludni.
2023. máj. 30. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!