Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » League of Legends duo partnert...

League of Legends duo partnert és egyben egy online barátot keresek, valaki? 24/N

Figyelt kérdés

Csak ranked. Most Silverben vagyok (EUNE), de 65% winrate-tel (30 játékból, és az acc B4-ből indult), a peakem Gold 2 EUW. Top és Jungler main, mást role-t nem játszom.

A partneremtől is hasonló winrate-et várok, a role pedig mindegy az enyémeken kívül. :) ezen kívül nem veszem véresen komolyan a játékot, tök jó, ha tudunk közben hülyülni, én amúgy is egy muskátli lelkibékéjével rendelkezem, nagyon nehéz annyira felbszni, hogy elkezdjek ugatni chaten. Szeretném, ha te is ilyen lennél.


Írj üzit vagy kommentet, akár a summoner neveddel együtt. :)



2023. máj. 27. 20:44
1 2
 1/19 anonim válasza:
Bocs túl amatőr vagy a szintemhez képest majd 5 év múlva esetleg
2023. máj. 27. 20:51
 2/19 anonim válasza:
Majd ha játszottál 100x ennyi gamet megnézem hol lesz a 65% winrated. 30 meccs az még nem sok bronzeban. Nekem is most 330 meccs kellett hogy megmaradjak goldban úgy hogy a peakem Gold 1 és main adc. Pedig átlag 8-9 cspm és pozitív kda-t tartok. De nekem solo olyan suppok jutottak többségben akinek pingelni kellett olvassa el mit csinál a relic shield mert 36. Percben nem volt 1000 gold a supp itemjén
2023. máj. 27. 21:01
 3/19 anonim válasza:

Ti most egy f@szméregető versenyt tartotok egy csajjal?


XD


Legyetek már férfiak és beszéljetek vele kedvesen.

2023. máj. 27. 21:06
 4/19 A kérdező kommentje:

Valószínűleg ugyanannyi marad, amíg el nem érem a peakemet, ami nem tudom, most hol van. Szerintem menne az EUNE plat aljáig is, mert ez a szerver egy vicc.

Pont azon van a hangsúly amúgy, hogy egy alacsony bronzban lévő accot lazán kihoztam silverbe a trollok, afkok, és hisztis kisgyerekek ellenére (ahogy ezt már csináltam párszor, csak miután kivittem az accocat gold 4-be, elvesztem a motivációm).


Ezért keresek duót, hátha együtt jól fogunk szórakozni és végre kiderítem, milyen szinten vagyok. xd

2023. máj. 27. 21:10
 5/19 anonim válasza:
Mi az ign-ed?
2023. máj. 27. 21:14
 6/19 anonim válasza:
Melyek a main hőseid? Csak kíváncsiságból kérdem, mert a lányok leginkább supp/midet szoktak játszani. Nem általánosítok, csak ez tény. :) Tök jó, hogy te kivétel vagy.
2023. máj. 27. 22:10
 7/19 anonim válasza:
Ne húzasd magad. Ha lazán menne a plat, akkor ne itt kuncsorogj
2023. máj. 27. 22:17
 8/19 A kérdező kommentje:

Yorick/Morde top, Warwick/Wukong jungle. Hadd játsszon a többi lány azt, amit akar, semmit nem jelent, hogy kivétel vagyok. :)


#7, tes, olvasd már el a kommentem többi részét is, ha már egészen a második mondatig eljutottál. Tudom, hogy nemsokára megunom, és szeretnék egy partnert, akivel hátha nem. xd

2023. máj. 27. 22:28
 9/19 anonim válasza:

A gold meg a plat soha nem számított high elonak, csak hogy eloszlassam a tévhiteket. Néhány éve már a diamond se valami nagy kihívás. Az egész system úgy működik, hogy minél többet játszol, annál magasabb rankban leszel, mivel ha te magad rosszul játszol, még mindig van 4 ember a csapatodban, aki le tudja hozni neked a meccseket.

Ha itt nem találsz, akkor tegyél egy próbát a magyar LOLos fb csoportban. Szerintem supportot keress, support-jg duó pl egy erős combo. Olyat keress, aki engage roam supportot játszik, nem enchancereket. De ha már megy neked a gold/plat, akkor előbb juss fel magadtól addig, aztán keress duót, mert a hardstuck silver playerek nem igazán fognak kisegíteni, inkább csak megnehezítik neked a gamet.

2023. máj. 27. 22:33
 10/19 A kérdező kommentje:

Egyébként nyilvánosan nem akarom leírni az ignemet, mert onnantól mindent túlgondolnék, és elkezdenék rosszul játszani, úgyhogy kiscreeneltem amennyi épp látszott a game historymból.

[link]


amikor annyira szétszedtek, hogy 0/6 voltam, akkor is én sebeztem a második legtöbbet játék szinten :)

2023. máj. 27. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!