Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » League of Legends duo partnert...

League of Legends duo partnert és egyben egy online barátot keresek, valaki? 24/N

Figyelt kérdés

Csak ranked. Most Silverben vagyok (EUNE), de 65% winrate-tel (30 játékból, és az acc B4-ből indult), a peakem Gold 2 EUW. Top és Jungler main, mást role-t nem játszom.

A partneremtől is hasonló winrate-et várok, a role pedig mindegy az enyémeken kívül. :) ezen kívül nem veszem véresen komolyan a játékot, tök jó, ha tudunk közben hülyülni, én amúgy is egy muskátli lelkibékéjével rendelkezem, nagyon nehéz annyira felbszni, hogy elkezdjek ugatni chaten. Szeretném, ha te is ilyen lennél.


Írj üzit vagy kommentet, akár a summoner neveddel együtt. :)



2023. máj. 27. 20:44
1 2
 11/19 anonim válasza:
Kár, hogy nem játszok ilyeneket
2023. máj. 27. 22:41
 12/19 anonim válasza:

A Warwick builded jó, neki egy botrk a fontos, aztán lehetsz full tank.

Yorickra próbáld ki, hogy hullbreakert rusholsz first itemnek. És persze conquerort használj, ne cometet. Secondaryba demolish-t tegyél. Hullbreakerrel sokkal erősebb és tankosabb is leszel, meg a tornyokat is gyorsabban szeded. A plate goldok elég sokat számítanak.

2023. máj. 27. 22:47
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem kértem tanácsot. Nem fogom megváltoztatni a Yorick buildemet sem, mert ez teamfightokban is darál mindenkit, és ebben az eloban semmi értelme megpróbálni 1v9ezni. Egyik játékomban sem voltam vele állandóan egyedül, mégis én hozom a legtöbb toronysebzést is, demolish és hull nélkül (mindkettő fölösleges, mert a maidennel pillanatok alatt leszedsz bármilyen tornyot még summon aeryvel is).


Még egyszer, fiúk, nem okoskodást kérek, hanem keresek egy nyugis, jó játékos duot.

2023. máj. 27. 22:59
 14/19 anonim válasza:
nekem ez kínai. Más játékkal szívesen játszom :D
2023. máj. 27. 23:18
 15/19 anonim válasza:
Kár hogy ezt nem évekkel ezelőtt írtad ki :DD
2023. máj. 28. 00:07
 16/19 anonim válasza:
még jó hogy nem játszom ilyenekkel
2023. máj. 28. 07:45
 17/19 anonim válasza:
A fiúknak mindegy csak pina legyen
2023. máj. 28. 08:50
 18/19 A kérdező kommentje:

Amúgy még a Rocket League is szóba jöhet, azt sem játssza se a párom, se a barátaim. :'D Abban plat vagyok.

Meg talán még a Warframe amúgy, bár azt már egy ideje abbahagytam

2023. máj. 28. 11:13
 19/19 anonim válasza:

Van aki Dotázna?

24F

2023. máj. 28. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!