Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Red pill körbe akar valaki...

Red pill körbe akar valaki csatlakozni?

Figyelt kérdés

Cél: tudás felhalmozása, kiszabadulás a mátrixból, mgtow életforma, testvériség, erős szövetség, siker elérése, közös küzdés pénzügyi célokért.

Akiket nem várok: liberálisok, incelek, feministák, blue pillerek, párkapcsolatban élők.

Ha valakinek van ehhez kedve írjon privát üzenetet.



2023. máj. 31. 20:48
1 2 3 4 5
 11/46 anonim válasza:
Mi a jó szagú rozsdás rezeda?
2023. máj. 31. 23:22
 12/46 anonim válasza:
Red pill körbe nem, de red pill négyzetbe szívesen csatlakoznék
2023. máj. 31. 23:25
 13/46 A kérdező kommentje:

"A párkapcsolatban élőkkel mi a bajod?!"

Nagyon meg van kötve a kezük pénz és idő terén is. Nem szabadok.

Tudom milyen, több kapcsolat után már így.

Nem vagy szabad.

2023. máj. 31. 23:37
 14/46 A kérdező kommentje:

"Inceleket nem vársz?


Dehát a redpill egy incel eszme!:D"

Én úgy tudom a red pill azt jelenti, hogy keress sok pénzt, legyél szabad és szabadulj ki a mátrixból.

Az incelek pedig ezek az idegesítő alakok akiknek minden a nők körül forog.

2023. máj. 31. 23:41
 15/46 anonim válasza:
Minden forogjon a pénz körül? Kösz nem, attól nem leszel boldog hosszú távon (kutatások támasztják alá, nem csak üres rizsa)
2023. jún. 1. 00:03
 16/46 anonim válasza:
akkor rosszul tudod
2023. jún. 1. 00:04
 17/46 anonim válasza:

"Kösz nem, attól nem leszel boldog hosszú távon"


akkor nyugodtan odaadhatod az összes pénzed, hisz úgyse tesz boldoggá (engem viszont igen)

2023. jún. 1. 00:05
 18/46 anonim válasza:

17

Ne végletekben gondolkozz, nem azt mondtam, hogy nincs szükség pénzre, azt mondtam, hogy nincs érte, ha minden a pénz körül forog.

2023. jún. 1. 00:08
 19/46 anonim válasza:

Hogy szabadulsz ki a mátrixból, ha pont egy olyan dolgot halmozol, ami a rendszert élteti?

Hahó! Kapitalizmus van! A pénz rendszere! Ha sok pénzed van, nem kiválsz a rendszerből, hanem csak a tetejére kerülsz!


Tudod ki lépett ki a mátrixból?

Ő:

https://www.youtube.com/watch?v=2Fo7WfY7_v8&t=7s&ab_channel=..


Na, ő egy szabad ember, nem rabja a rendszernek és a mátrixnak.


Te valójában pont, hogy vak módon megzabálod azt, amit a rendszer akar, hogy megzabálj. Telibe beveszed, hogy a pénztől leszel szabad, miközben az csak annyit jelent, hogy nagyobb fogaskerék leszel a gépezetben, de ugyanúgy a része, sőt, fontos eleme, ami semmi esetre sem eshet ki.


Téged aztán jól megvezettek. Messze vagy még attól, hogy bevedd a piros kapszulát és felébredj. Tulajdonképpen most vagy csak igazán mély álomban.

2023. jún. 1. 00:46
 20/46 anonim válasza:
20, wat?
2023. jún. 1. 00:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!