Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lanyok, ismertetek mar meg...

Lanyok, ismertetek mar meg innen valakit akivel aztan szemelyesen taliztatok?

Figyelt kérdés
Hany evesek vagytok? Mennyi idös volt a srac?
2023. jún. 4. 16:19
 1/10 anonim válasza:

Egyszer elég régen. Én akkor 19 éves voltam, a srác meg 23 éves. A személyes találkozásra azért kerítettünk sort mert alig 10 km-re laktunk egymástól és ugyan abba a városba jártam suliba ahova Ő járt dolgozni, és alig volt távolság a két hely között így egyszer megbeeszéltük hogy amikor nekem vége a sulinak és neki vége a munkának akkor találkozzunk.


Nem lett ebből semmi komoly csak egy pár órás kellemes beszélgetésünk volt és ennyi.


Én picit tartottam ettől a találkozástól mert a srác mégis csak idősebb volt nálam, nem olyan sokkal, de neki már megvolt a maga élete, dolgozott, lakásfelújításba volt benne nyakig, meg persze már ezerrel azon volt hogy végre külön élhessen így neki az volt az elsődleges hogy mielőbb áttudjon költözni a saját lakásába amit megörökölt.

2023. jún. 4. 16:39
 2/10 anonim válasza:
Sajnos, azóta se merek ismerkedni ezen az oldalon
2023. jún. 4. 16:55
 3/10 anonim válasza:
Több embert is, és igazából mindegyiküknek érdemes volt bizalmat szavaznom, van aki azóta is az életem része.
2023. jún. 4. 17:16
 4/10 anonim válasza:
Igen, kb 22 voltunk. De csak haveriságból, jól elbeszélgettünk. De abbamaradt a dolog, mert a tanulmányaim nagyon elvették az időm. Amúgy jófej volt.
2023. jún. 4. 17:18
 5/10 anonim válasza:
Nekem siralmas élményeim vannak, 40-es korosztàlyból férfiakkal, ha egyáltalán azok voltak
2023. jún. 4. 17:25
 6/10 anonim válasza:
Igen, 9 évvel ezelőtt. Nagyon megörültem, hogy végre megismerkedtem itt valakivel, aki nem súlyosan mentális beteg, közveszélyes, stb. és több hónap levelezés után találkoztunk. Kiderült, hogy paranoid skizofréniája van, és egyszer megkéselt valakit, egy depressziós lányt pedig olyan üzenetekkel zaklatott, hogy legyen öngyilkos. Annyit tudok róla a nővérétől, hogy mostanában többet van a zárt osztályon, mint otthon, szinte már alig engedik ki.
2023. jún. 4. 18:02
 7/10 anonim válasza:

"Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás »"

"Mennyi idös volt a srac?"


kicsit ellentmondás, nem?

2023. jún. 4. 20:36
 8/10 anonim válasza:
Mielőtt be kerültem az osztályra gyakran ismerkedtem itt az emberekkel. Jó volt személyesen beszélni valakivel, vagy meginni egy kávét. Itt bent nem túl barátságosak az emberek, és ha éppen nincsenek kiütve a gyógyszerektől, akkor pedig nagyon furán néznek.
2023. jún. 5. 07:25
 9/10 anonim válasza:
Az osztályon nem veszik el a cuccaid?
2023. jún. 5. 08:04
 10/10 anonim válasza:
Igen. Szemelyesen biztos elhajtottam volna a kulseje es az allando mindentol rettegese miatt. Azota se illik a kepbe. Ilyen emberekkel nem szoktam baratkozni.
2023. jún. 19. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!