Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan szólítsak meg egy...

Hogyan szólítsak meg egy fiút,akit néha látok a buszmegállóban?

Figyelt kérdés

Igazából ritkán látom,de szimpatikus és már többször oda akartam menni hozzá,de a végén mindig elbizonytalanodok,mert nem tudom mit is mondhatnék neki.

Valami tipp vagy bevált 'módszer' esetleg?



2023. jún. 5. 08:23
1 2
 11/15 anonim válasza:
Inkább ilyet lehetne mondani, hogy "Szia, sokszor láttalak itt a megállóban. Te hova szoktál utazni?" Amúgy én is 1-2 éve utazom majdnem minden nap ugyanazzal a busszal, és sok ember van, akiket mindig látok ott, de sosem váltottam velük egy szót sem. Már csak kíváncsiságból is meg lehetne kérdezni, hogy hova megy.
2023. jún. 5. 22:30
 12/15 anonim válasza:

Aranyos vagy!

Ha úgy érzed, hogy tetszel neki, akkor szerintem 11#-es megoldása is jó, aztán bemutatkozol, érdeklődj felőle, végül majd mesélj magadról is.

Végén pedig megkérdezed, hogy bejelölheted-e fb-n/istan.

2023. jún. 5. 23:06
 13/15 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle hogy a buszt várja? Biztos okosnak fog tartani téged
2023. jún. 5. 23:45
 14/15 anonim válasza:
Ha késik a járat, csak jegyezd meg bosszankodva. Nézd mit reagál rá. Ilyenkor rákérdezhetsz, hogy hova tart, nem késik e el valamiről, ...
2023. jún. 6. 08:38
 15/15 anonim válasza:

Szerintem a mellébeszélésnek, körítésnek semmi értelme.

Őszintén meg kell neki mondani, hogy szimpatikus vagy nekem, lenne e kedved ismerkedni, ha éppen nincs baràtnője.

Ezzel eldőlne minden és nem kell fölösleges körökez futni.


Az, hogy hány óra van, mikor jön a busz, hú de vagány telód van, a fogaid is milyen szépek, fog e még sütni ma a nap, stb, stb, ezek átlátszó gyerekes dolgok.

2023. jún. 6. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!