Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy szólítsak meg egy lányt...

Hogy szólítsak meg egy lányt a buszon/buszmegállóban, aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
... hogy ne legyek túl tolakodó, vagy még esetleg vicces is legyek? Gondolom legyek mosolygós stb...
2015. márc. 11. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
írj rá inkább
2015. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mivel ismerkedni akarok, ebből adódóan nem ismerem, tehát nem tudom mi a neve.
2015. márc. 11. 16:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van mellette üres hely a buszon, kérdezd meg, hogy szabad-e, leülhetsz-e. Kérdezd meg hogy meddig utazik, hogyha ő előbb leszáll mint te, kitudd engedni. Aztán hátha beindul a beszélgetés.
2015. márc. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmi praktika. Csak úgy odamész hozzá, hogy "szia, gyakran látlak itt, tetszel nekem, ha gondolod, megismerkedhetnénk." -és a kezébe nyomod a telszámod.


A többit bízd a sorsra.

2015. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fuhh de nem szeretem az ilyen embereket...számomra túl tolakodó ez a stílus (vagyis nyilván ha csak egy ártatlan kérdést tesz fel, az nem tűnik fel, de ha nem hagy békén utána akkor inkább arréb megyek).
2015. márc. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok.


Nekem is zavaró, ha odajön valaki kérdezni valamit, aztán elkezd vicceskedni, beszélgetni, de nekem meg nem tetszik a srác vagy épp van barátom, szóval nem is akarom viszonozni a kedveskedését nagyon, nehogy félreértse, de mufurc se akarok lenni, bunkón elküldeni se akarom, mert konkrétan azért nem próbálkozott be, így tök hülyén érzem magam.


Ennél már sokkal jobb, ha valaki konkrétan azzal jön oda, h meg akar ismerni, így tiszta helyzetet teremt és mindenféle idétlenkedés nélkül el tudom mondani, hogy van-e akadálya vagy nincs.

2015. márc. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem rossz ötlet, amit az utolsó írt. Tök sok csaj arról álmodozik, hogy csak úgy beleütközik az álompasiba a boltban, a buszon, az utcán...nem véletlenül egy csomó romantikus filmnek is ez az alapja.

Csak nagyon nagy önbizalom és bátorság kell hozzá. De egy átlag csajnak imponál, ha vagányul leszólítod.

2015. márc. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!