Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 15-18 ÉVES LÁNYOK. Van egy...

15-18 ÉVES LÁNYOK. Van egy lány, aki a közeli suliba jár. Sokszor látom utcán, és buszmegállóban, mert közel lakik. Tetszik nekem és megszeretném ismerni. Hogy szólítsam meg?

Figyelt kérdés
Mert nem tudom, hogy milyen mondattal vagy témával menjek oda hozzá. Szóvat ti lányok javasoltok?
2013. nov. 30. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
és ha nem leszbi?
2013. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
*lányok mit javasoltok?
2013. nov. 30. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Rá gondoltam. Magamra gondoltam. Magunkra gondoltam. Hol tarthatnánk már?! Tehát visszamegyek azon az úton, vajon visszajön még? Senki sem tudja, de aztán rájövök, hogy ez az egész csak egy álom volt… A fellegekben jártam, most viszont olyan, mintha a pincében lennék. Legelőször is már talált magának valaki mást: Esküszöm, nem tudom ezt elviselni, hogy tudom, már valaki másé. Állandóan erre gondolok,egyedül vagyok. Azt kívánom bárcsak láthatnám, de döntést hozott, továbblépett, mert elrontottam… Tedd fel a kezed, ha szerettél már valakit!!! És most ők mind elhagytak és azt kívánod, bárcsak mindent megadhatnál nekik...
2013. nov. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

oké...xD

Ezt most felkell dolgoznom, meghaladta az inteligenciámat. :D

2013. nov. 30. 23:01
 5/5 anonim ***** válasza:
:D
2013. dec. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!