Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Leszünk barátok? 24L

Leszünk barátok? 24L

Figyelt kérdés
M.o.
2023. jún. 7. 00:04
1 2
 11/20 anonim válasza:
Barátokat ne itt keress.. bár a fene tudja, ez se rosszabb mint a többi platform.
2023. jún. 7. 09:13
 12/20 anonim válasza:
14. Nézd, itt is csak ugyanolyan emberek vannak, mint bárhol máshol. Se jobb, se rosszabb. Én azt látom, hogy a színvonal egyre inkább süllyed lefelé úgy általánosságban. Nem csak itt, bárhol nehéz barátokra lelni. Én is ettől szenvedek.
2023. jún. 7. 09:19
 13/20 anonim válasza:

Igazad lehet 15-ös.

Hány éves vagy? Meg nehéz olyan embert találni, akiben megbízhatsz.

2023. jún. 7. 09:24
 14/20 anonim válasza:

16. Nem is a bizalom - bár az is, nyilván ritka. Szerencsére ezzel nem szokott problémám lenni. Nálam inkább az történik sok esetben, hogy rám akaszkodnak és érzelmileg lehúznak. Szóval a kölcsönösség, valahogy az hiányzik. Ezek általában vagy kulturális különbségekből fakadnak, vagy abból, hogy az adott emberek terhelt környezetből jönnek (pl rossz családi minták és azokat hozzák be a baráti kapcsolatba is). Sokszor már a kommunikációban kiütközik az, hogy nem is értjük egymást, elbeszélünk egymás mellett. Sok időt adtam már ilyen embereknek, nem vagyok élből elutasító, de az évek során arra jöttem rá, hogy teljesen felesleges arra várni, hogy ezek a kapcsolatok jobbak lesznek. Egyszerűen olyat kell keresni, akivel tényleg megvan az összhang. Na ez az igazán nehéz.

26 vagyok.

2023. jún. 7. 09:34
 15/20 anonim válasza:
Persze, de csak barátok!
2023. jún. 7. 18:20
 16/20 anonim válasza:
Inkább haverok
2023. jún. 7. 20:27
 17/20 anonim válasza:

Nem, nagyjából ez a kérdés mindent magába foglal kommunikációs attitűdödről, melynek szerénység megvilágítja számunkra mennyire szórakoztató lehet veled egy beszélgetés.


Fotóval próbáld, a tested lehet többeket bevonz majd bár sejtenivaló ők sem ékes szavaikról híresek vala. 😂😂

2023. jún. 7. 21:44
 18/20 anonim válasza:
Igen 19F
2023. jún. 8. 22:52
 19/20 anonim válasza:

17. Ismeretlenül nem akarok ítélkezni, de ez tényleg édes kevés, amit a kérdező produkál. Szerintem vagy csak unatkozik, vagy tényleg azt hiszi, hogy ennyi elég ahhoz, hogy kedvünk legyen megismerni. Az nem fér a fejembe, hogy hogy a f.szomba van az, hogy az L betűvel akarják bevonzani az embereket, miközben meg ki vannak akadva, hogy csak a p.ncit látják bennük a férifak. Kedves nők, azért, mert ennyit írtok ki magatokról! Én akkor ezennel kiírom szintén:

27, pénisz. M.o.

Tessék, lehet rám írni.

2023. jún. 9. 10:57
 20/20 anonim válasza:
Igen
2023. jún. 14. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!