Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Leszünk barátok? keresem...

Leszünk barátok? keresem jövőbeli pletyi partnereim

Figyelt kérdés

nem rég költöztem bp-re, nem igazán ismerek még senkit, jó lenne 1-2 pletyizős-bulizós spanci:) (minden arcoskodás nelkül):24 éves vagyok, azt mondják:jol nezek ki,kuurva jo fej vagyok,bulizós, pörgős. Anno amikor 12 éves voltam itt ismertem meg az egyik legjobb barátnőm, hátha most is sikerrel jarok:D habár tudom mostmár eléggé elkorcsosult ez az oldal is.. CSAK barátkozás érdekel nagyon boldog párkapcsolatban vagyok köszi - NEM faszit keresek,nem akarok "úgy" ismerkedni, ha akarnek se itt csinálnám arra ott a tinder, ilyen levelekre nem is válaszolok feleslegesen ne húzzuk egymás idejét, esélytelen a próbálkozás. köszi puszi

24 L



2022. aug. 15. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Fú, de rohadt irritáló és fellengzős a stílusod...
2022. aug. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Jó lenne élőben veled és hozzád hasonlókkal még véletlenül se találkozni.
2022. aug. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
20%

Szia! Ne foglalkozz az előző kettővel gondolom valami begyöpösödött élettelenek akik nem értik a poént,vagy csak szimplán öregek. Írtam üzit

l/21

2022. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Öreg? 22 évesen biztosan az vagyok.
2022. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
22%
Mily érdekes,hogy ezen az oldalon hirtelen mindenki pont annyi(nak hazudja magát) mint ami szükséges az adott témához. Gyűlölöm az ilyen rossz indulatú alakokat akik mindenhova oda böfögnek. Nem látok semmi kivetnivalót a kishölgy írásában, szimplán a fiatalok stílusa érződik ki szavaiból. Én kissé kiöregedtem már a barátkozásból, így sajnos ehhez hozzátenni többet nem tudok, de örömmel látom,hogy képes ez az oldal a s*ex,"s*opás és egyéb trágárságokon kívül még másra is. Így tovább fiatalok, hajrá!
2022. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
22%
Szerintem meg tok jo a dumad szard le a hulyeket!!! irtam valaszolj legyszi igaz fiu vagyok de en is most koltozok fel egyetem miatt jo lenne bandázni majs
2022. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek visszaírt amúgy??
2022. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

“Gyűlölöm az ilyen rossz indulatú alakokat akik mindenhova oda böfögnek.”

Mily érdekes, hogy pont olyanok írják ezt mindig, akik pontosan ugyanezt teszik kivétel nélkül. Pusztán egy dolgot értél el ezzel, mint amit másra szegeztél. Írtál egy monológot, mert te az idősebb “bölcs” vagy, aki most jól megmondta.

2022. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó fejeknek,nyugi sosem érdekeltek a károgók nyilván nem jöhet be mindenkinek mindenki stílusa,nincs ezzel semmi baj :) visszairok mindenkinek perszee:)
2022. aug. 16. 22:22
 10/10 anonim válasza:
Nekem eleg szimpi vagy de egyaltalan nem vagyunk ugyanabba a korba szoval ezt hagynaam is
2022. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!