Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 32 éves budapesti férfi...

32 éves budapesti férfi vagyok, eddig nagyon jó, most viszont sajnos picit megbicsaklott élettel. Új barátokat keresnék, akár nők, akár férfiak személyében. Van kedve valaki(k)nek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Új barátokat keresnék, akár nők, akár férfiak személyében. Értelmes, eddig optimális életet élő, most viszont szinte mindenben új életet kezdő ember volnék. Szívesen venném olyan emberek társaságát, akikkel ténylegesen lehetne nem csak levelezni, hanem kölcsönös szimpátia esetén akár a "való" életben barátkozni is.
2023. jún. 25. 19:23
1 2
 1/13 anonim válasza:

Szexelni is lehet?


29/F

2023. jún. 25. 19:32
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen szexhirdetésnek szántam a kiírást :D
2023. jún. 25. 19:35
 3/13 anonim válasza:
Az rendben van, a kérdés az, hogy az is belefér e a barátságba?
2023. jún. 25. 19:41
 4/13 A kérdező kommentje:
A párkapcsolati részt nem itt gondolnám megoldani. Több barátságom futott zátonyra az utóbbi időben, beleértve munkát és párkapcsolatot is. Szóval a nulláról kell kezdenem. :)
2023. jún. 25. 19:46
 5/13 anonim válasza:

Elég szomorú,hogy ha valaki leírja,hogy nullán van, vagy kisiklott az élete, akkor is a szex-szel jönnek mások !

Azt hiszitek a szex mindent megold,hogy más nem létezik,csak a hempergés?

2023. jún. 25. 19:54
 6/13 A kérdező kommentje:
Na, azért sajnálni sem kell. :) Eddig szép karriert futottam be, van azért tartalékom is, de tény, hogy most teljesen új élet következik. Valami vállalkozásba fognék majd. Remélem azért kapok majd értékelhető választ, akár levelet privátban, vagy itt. :) és vannak hozzám hasonló emberek is itt az oldalon.
2023. jún. 25. 19:59
 7/13 anonim válasza:

Okés, nem sajnállak :)

Sikeres legyél a talpraállásban és a barát -találásban is:)

#5

2023. jún. 25. 20:01
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Neked is minden jót! :)
2023. jún. 25. 20:03
 9/13 anonim válasza:

Szerintem az 1. válaszoló tök természeteset kérdezett, nem tom miért kell belekötni. Lehet, hogy szapioszexuális és ráizgult a kérdező intelligenciát sugárzó írására.


Kérdező: mit értesz "megbicsaklott élet" alatt?

2023. jún. 25. 20:17
 10/13 anonim válasza:

Sokan vagyunk magányosak, se társ , se barát.

Még intelligensek is vagyunk sokan. De ha barátkozna az ember,akkor nem elsősorban a szex jut eszébe,vagy amiatt ismerkedne.Még ha szapio is az, aki jelentkezik.

Ma már egy értelmes beszélgetőtársat sem találni, csak minden "online ".Az pedig nulla, semmi értéke.Egy séta, vagy egy pohár bor mellett jót beszélgetni, nevetgélni, az igen, az ér valamit.

Idáig nem lehet eljutni, sajnos :(

2023. jún. 25. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!