Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Sajnos elvesztettem a barátaim...

Sajnos elvesztettem a barátaim, most elég magányos vagyok, fejlesztem magam, de most már jó lenne egy-két jó ember, akik nem veszik sértésnek a fekete humort, és nyitottak a mélyebb beszélgetések fele? 19/L

Figyelt kérdés

2023. júl. 7. 12:48
 1/8 anonim válasza:
fekete humor nálad a hc fekete humort jelenti vagy a family guyos szintet?
2023. júl. 7. 13:00
 2/8 anonim válasza:
nekem ez tetszik, írj bátran! várom! adj gmail címet, hogy csevegjünk!
2023. júl. 7. 13:05
 3/8 anonim válasza:
Jó fejnek tűnsz: gratula, hogy szeretnéd fejleszteni magadat, azaz változni szeretnél:).
2023. júl. 7. 13:44
 4/8 anonim válasza:
Szívesen barátkozom, bár a humort kiölték belőlem, de te talán vissza tudod hozni.
2023. júl. 7. 15:42
 5/8 anonim válasza:
20/F 🙋‍♂️ írj ha gondolod, aztán majd meglátjuk. Hasonló helyzetben vagyok én is, elvesztettem én is minden barátomat. Remélem nem zavar hogy én fiú vagyok.
2023. júl. 7. 15:44
 6/8 anonim válasza:
Irj ha szeretnel, szivesen beszelgetnek veled 😊 en is elegge maganyos vagyok :-/
2023. júl. 8. 17:46
 7/8 anonim válasza:
Én is fejlesztem magam jelenleg, viszont sajnos én is elvesztettem a barátaimat az elmúlt két évben. Kikoptak, párjuk lett stb. Ha gondolod, és nem zavar hogy fiú vagyok, írj bátran! Lehet hogy tudnánk egymásnak segíteni az önfejlesztésben is. Ja, és én is szoktam használni a fekete humort, szóval ha másban nem is, ebben egyezünk. 21/F
2023. júl. 9. 16:03
 8/8 anonim válasza:
A fekete humor olyan mint a family guy?
2023. júl. 11. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!