Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan kezdeményezel beszélget...

Hogyan kezdeményezel beszélgetést, hogyan írsz rá a másikra?

Figyelt kérdés

2023. aug. 7. 22:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
Jópofa módon.
2023. aug. 7. 22:51
 2/11 anonim válasza:
Van 1-1 terület, ami érdekel. Ha ez szerepel a kommentben, kérdésben, a válaszok valamelyikében, akkor e mentén írok az illetőnek.
2023. aug. 7. 23:29
 3/11 anonim válasza:
megkérdem hogy mizu
2023. aug. 8. 01:00
 4/11 anonim válasza:
3. és te erre milyen választ vársz?
2023. aug. 8. 01:23
 5/11 anonim válasza:

4

ez komoly kérdés? xD a mizu a közhiedelemmel ellentétben tökéletes beszélgetésindítás, bármit lehet írni rá. elmesélheti hogy milyen napja volt, vagy írhatja hogy semmi, ilyenkor fel lehet dobni új témát (bár ezt szinte soha nem írja nekem senki mert nincsenek unalmas szar kommunikálni képtelen ismerőseim)

2023. aug. 8. 01:34
 6/11 anonim válasza:

5


Itt szerintem arról volt szó, hogy írsz rá valakire először, nem amikor már nagyba vagytok. Így pedig furcsa lenne a mizuval kezdeni.


Online ismerkedni nehéz. Itt a képek alapján mondanék valami kedves vicceset. Például ha egy szamarat simogat, akkor: látom szereted a csacsis…. ;) na jó ne ezt. De érted, a kép alapján.


Ha pedig ráírnál mert munkahely, suliból, plázából ismered, akkor valami segítséget kérnék, amit tudom, hogy megtud oldani. Például ha moziban dolgozik, szia mozis nénje, melyik a most futó legjobb film magácska szerint? A béna Barbie vagy a Boomer Oppenheimer? - szintén ne így.


Te azért vedd komolyabban nálam.

2023. aug. 8. 02:15
 7/11 anonim válasza:
Nekem van fiatal korom óta egy nagyon szép mentém. Azt viselem mindig, mikor valakire ráírok. Szoktam is bőszen hivatkozni rá, hogy bizony e mentém mán rajtam van. Ez azért eléggé fel szokta kelteni az emberek figyelmét.
2023. aug. 8. 06:20
 8/11 anonim válasza:
Önmagam adom, szóval egy normálisan megfogalmazott kulrúrált levelet kell elképzelned.
2023. aug. 8. 07:26
 9/11 anonim válasza:
* kultúrált
2023. aug. 8. 07:28
 10/11 anonim válasza:
Sziamizu
2023. aug. 8. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!