Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan depressziós...

Van itt olyan depressziós ember aki beszélgetne egy másik depresszióssal(velem)?

Figyelt kérdés

2023. szept. 24. 19:44
1 2
 11/19 anonim válasza:

Próbáltam beszélgetésre,barátkozásra,programokra már jelentkezni itt.

Senkivel nem megy, eltűnnek,vagy még találkozni sem akarnak.

Minek akkor kísérletezni?

Introvertált férfi vagyok ugyan,nem depressziós.De megértem mások helyzetét, viszont a jó szándék az kevés,ha a másik nem lép.

2023. szept. 25. 16:35
 12/19 anonim válasza:

"A depresszió nem létezik.


ADHD sem,OCD sem."


Ezt is csak olyan írja, aki teljes mértékben zárt gondolkodásmódú. Az egy dolog, hogy nem hiszel benne, hogy neked jobb legyen, de elég sok ember szenved ezekben a mentális betegségekben. Nekem ADHD-m van, és enyhe OCD-m. Feledékeny vagyok, mert millió dolog forog az agyamban egyszerre, és legalább annyi párbeszéd zajlik le magammal, amikor ránézek valamire. OCD-vel is egész életemben küzdök, már gyerekkoromban is. Pl néha, amikor megkerültem mondjuk egy fát, akkor vissza kellett mennem, mert úgy éreztem, hogy feszült a cérna, amit magam mögött hagytam, és nem szabad úgy tovább mennem, mert iszonyatosan rossz érzés. Ez elmúlt, de jött helyette vagy 3 másik, és így tovább. A mai napig valamikor 5 percembe tellik beállítani az ébresztőt az OCD-m miatt.


Tehát, ha soha az életedben nem volt semmi ilyen bajod, akkor örülj neki, mert mások kva sokat szenvednek ezekkel :D Szerencsémre "enyhék" a tüneteim, de nem akarok belegondolni, hogy milyen lehet súlyos tünetekkel ez a kettő zavar.

2023. szept. 25. 17:06
 13/19 anonim válasza:
Irhatsz nyugodtan te is, és bárki aki ilyennel él
2023. szept. 25. 21:09
 14/19 anonim válasza:
Inkább azt mondanám, hogy voltam. Időnként van rossz hangulatom most is, mint ahogy mindenkinek van néha, de viszonylag jól tudom már kezelni. Viszont csak nőnemű hasonló helyzetű egyén érdekel 😊. Ffi vagyok.
2023. szept. 26. 06:14
 15/19 anonim válasza:
Én igen.
2023. szept. 27. 14:26
 16/19 anonim válasza:

Pont hogy nem zárt gondolkodású.

Te tudsz be mindent annak,amit hallasz.

2023. szept. 27. 21:18
 17/19 anonim válasza:

Ezek szerint az összes mentális betegség kitaláció egyesek szerint, mert az elme nem betegedhet meg, de a test igen? Vagy az sem? A testi betegségek sem léteznek, csak minden egy nagy összeesküvés elmélet? :D


Igen a mai világban, sokan mondják, hogy "depis" vagyok, és emiatt, hogy ennyire menci bizonyos mentális betegségeket magunkra akasztani, úgy egyre jobban el is veszti a hitelességét. De ez még mindig nem jelenti azt, hogy nem léteznek, csak az ignoráns, szűk látókörrel rendelkezők gondolják úgy.


Aki tourette szindrómában szenved, az is csak eljátsza szerinted? Ennyire hivatottak lennének, hogy az egész életüket arra teszik fel, hogy minden percben többször mondjuk forgatják a szemüket, vagy rángatják a vállukat, csak azért, hogy... Miért is? Nem tudom mit gondolsz.


Ezek nem választható tulajdonságok, és iszonyatosan szomorúnak tartom, hogy nem elég az, hogy valakiknek ilyen módon kell leélniük az életeüket, még az ilyen gondolkodásmódu embereket is tolerálni kell.


A mentális betegségeimnek "köszönhetően" van elég sok barátom / ismerősöm, akik szintúgy mentális zavarokban szenvednek. Egy skizofrén barátnőmmel átéltem pár olyan szitut, amikor mondhatni elvárták, hogy megmagyarázzuk, hogy ez az egész nem csak kitaláció. Nem, nem az, de akik képtelenek felfogni, hogy betegségek léteznek, és meglehet betegedni(igazából ez maga is egy mentális betegség, amiben sok skizofrén szenved), azoknak hiába magyarázod, képtelenek felfogni. Azért remélem, neked ennyire nem súlyos a helyzet, és csak azért csinálod, mert szimplán nem akarsz egyet érteni.

2023. szept. 28. 07:25
 18/19 anonim válasza:
Nem az összes.
2023. szept. 28. 08:48
 19/19 anonim válasza:
Írj ram ha gondolod. Bipolaris depressziom van.
2023. szept. 28. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!