Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Depressziós 26N vagyok,...

Depressziós 26N vagyok, hasonló korú és állapotú lánybarátokat keresek Budapesten, hogy segítsük egymást a gyógyulásban. Szeretnék többet kimozdulni és persze beszélgetni?

Figyelt kérdés
2023. okt. 4. 05:38
 1/5 anonim válasza:

Én nem lány vagyok, nem is fogok írni, mert itt 1-2 levél után soha senki nem válaszol vagy megsértődnek, ha nem lógok az oldalon napi 24 órát és nem válaszolok csak napokkal később :)


A depresszió egy alattomos dolog.

Nagyon sok kis harcot kell megnyerni, hogy az ember állapota javulni tudjon, van akinél gyógyíthatatlan.

Nálam a futás segít enyhíteni. Valahol hallottam egyszer, hogyha egy depressziós ember elmenne futni, akkor ezzel tudná magát gyógyítani, csak éppen egy ilyen ember nem fog elmenni futni, mert nincs annyi lelki ereje. Ördögi kör :(.


Viszont ha összeszeded magad és megtudod hozni a döntést, ha tényleg kényszeríted magad, hogy fuss, akár csak egy keveset is, akkor hidd el, hogy jobban fogod magad érezni.

Olyan hormonok szabadulnak fel futás közben, amik segítenek.

Tudom, hogy a kezdeti energiát nagyon nehéz összeszedni. Elhatározni magad, hogy nah jó, akkor ma is futok, de nem lehetetlen. Akarni kell. Ha tényleg gyógyulni szeretnél és döntöttél, akkor igazán megtudsz ennyit tenni, hogy 2/3 naponta elmész futni.

Persze a közösségi események is jók, csak a futáshoz elég 1 ember, így nem kell mindig másra várnod.. Olykor talán feleslegesen.

2023. okt. 4. 09:03
 2/5 anonim válasza:
Szerintem inkább nem depresszióssal kéne barátkoznod, hanem olyannal aki életvidám és ki tudna húzni ebből, türelmes hogy tudja tartani benned a lelket. De ez csak az én véleményem, nem beleszólni akarok.
2023. okt. 4. 09:18
 3/5 anonim válasza:
A depressziós súlyos szakaszán túllevő, sok terápiát megjárt srác nem játszik? Átlag 3 ember súlyos problémáit hallgatom napi szinten és legjobb tudásom és empátiám szerint igyekszem rajtuk segíteni.
2023. okt. 4. 12:19
 4/5 anonim válasza:
A depresszió és hogy nő vagyok az passzol de a Budapest az nem:) és picit fiatalabb is vagyok
2023. okt. 6. 19:34
 5/5 anonim válasza:

Igaz nem nő vagyok, de itt egy jotanács...A depresszió elhagyása csak egy döntés kérdése. 2x voltam benne ahogy eldöntöttem hogy véget akarok vetni ennek a helyzetnek megszűnt a depresszióm.

Egyik egy válás miatt volt.

dec. 20. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!