Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Intelligens(felsőfokú végzetts...

Intelligens(felsőfokú végzettségű) nőnek lenne kedve ismerkedni 40 èves fèrfival? Lehetsz kevesebb ès több mint 40

Figyelt kérdés

2023. okt. 20. 08:58
 1/9 anonim válasza:
És te ki vagy?
2023. okt. 20. 11:03
 2/9 anonim válasza:
Attól még nem biztos hogy intelligens csak mert diplomás...
2023. okt. 20. 12:11
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez is igaz
2023. okt. 20. 12:13
 4/9 anonim válasza:
Hát,azért egy nem büfé-ruhatár szakos diplomához társul tudás is.
2023. okt. 20. 15:35
 5/9 A kérdező kommentje:
4es remélem így van
2023. okt. 20. 21:59
 6/9 anonim válasza:
Én is egyetemista vagyok (nem könnyű szakon) és látom a környezetemben, hogy attól, hogy sok mindent meg tud tanulni valaki, nem feltétlenül lesz különösebben intelligens is, sokszor csak szorgalmas/szerencsés. De ez fordítva is működik, sok intelligens, de nem diplomás ember van, hülyeség erre alapozni.
2023. okt. 22. 23:05
 7/9 anonim válasza:

40+ vagyok, nő, több felsőfokú végzettséggel, több diplomával.

Fontos ez is nyilván valahol, de szerintem nem elhanyagolható az olvasottság, kultúráltság, neveltetés vagy az ún. Otthonról hozott (vagy legalábbis fiatal felnőtt korban legkésőbb elsajátított és azóta is csiszolgatott) értékek. Ezek pedig nem feltétlenül járnak kéz a kézben az “oktatottság” papírjaival.

Azt gondolom, én mindkét feltételcsoportnak (végzettség és “a többi”) átlag felett megfelelek, de pont ezért elgondolkodtat egy ilyen kérdés, amit nem követ bemutatkozás az intelligens, diplomás kérdezőtől :)

2023. okt. 24. 23:16
 8/9 anonim válasza:
OKJ-t tanultam 135-ös IQ-val. Az intelligencia és a tanulás nem egyenes arányosságú, sok életképtelen és ostoba diplomást ismerek. Át lehet bukdácsolni rajta csak a papír kedvéért, miközben szétbulizzák a 4 évet.
nov. 27. 08:07
 9/9 anonim válasza:
Nyilván főleg nekem lett volna eszem diplomához, csak több okból nem úgy alakult és később már nem is érdekelt. Sajnos pont az átlag feletti intelligencia 20 éves kortól már elkezd okozni érdektelenséget.
nov. 27. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!