Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan, aki rendszerese...

Van itt olyan, aki rendszeresen járja a Börzsönyt?

Figyelt kérdés

Gyakran járom a hegységet és ha van itt olyan, aki szintén szeret ide járni vagy esetleg csak érdeklődik iránta, azt örömmel megismerném. Lehetőleg lányokkal ismerkednék, de a fiúk sincsenek kizárva. (Hetero vagyok, még mielőtt...)

Huszonéves férfi vagyok. Bővebben infó privátban :D.



2023. okt. 23. 20:14
 1/6 anonim válasza:

Engem érdekelne arra egy kisebb-nagyobb túra. Még sosem voltam a környéken.

27/L

2023. okt. 23. 20:21
 2/6 anonim válasza:
Mi történt?
2023. okt. 23. 20:38
 3/6 anonim válasza:

Igazából semmi, csak az hogy ez a perverz fa*" már megint magamutogatosat akar játszani.



Amúgy nem ismerem a tagot, ahhoz csak páran vagyunk elég merészek, hogy névvel együtt írjunk.

2023. okt. 23. 20:41
 4/6 A kérdező kommentje:
#2,#4, nem kértem a trollkodásodból.
2023. okt. 23. 20:44
 5/6 anonim válasza:
CoolMindset, már megint egy értelmes megnyilvánulás tőled...de ezt már megszokhattuk :D.
2023. okt. 23. 22:05
 6/6 anonim válasza:

Mivel tegnap regisztráltam és eddig összesen 7 különböző kérdésre regisztráltam. Amiből nem mindegyik ilyen jellegű...

Feltenném a kérdést, hogy kivel keversz?

Kint van a nevem, nagyon nem tudsz összekeverni senkivel, de úgy tűnik, hogy neked még így is sikerült.. Hát ügyes vagy.

2023. okt. 24. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!