Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan barátkozzak emberekkel?

Hogyan barátkozzak emberekkel?

Figyelt kérdés
Igazából az a problémám, hogy vannak általános iskolából is, gimiből, és egyetemről is olyan emberek, akikkel ha együtt volt órám akkor tök jól elvoltunk, megtaláltuk egymást, meg amíg tartott a tanév többnyire napi szinten tartottuk a kapcsolatot, de amint vége lett a tanévnek, most pl az egyetemi szaktársaimmal is teljesen leépült a kapcsolatom, 1x nem találkoztam egyikőjükkel sem..... Szóval hogyan lehetne új barátságokat kötni, és a régieket "feltámasztani"?

nov. 8. 20:36
 1/10 anonim válasza:
Ha te nem akarod,akkor sehogy.
nov. 8. 20:41
 2/10 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy nem akarom?
nov. 8. 20:46
 3/10 anonim válasza:

utolsó két szó hogy "nem akarom"

Pont most, pont te

nov. 8. 21:24
 4/10 A kérdező kommentje:
Jólvan, máshol trollkodjál.
nov. 8. 21:29
 5/10 anonim válasza:
Legyel kezdemenyezobb.
nov. 8. 21:36
 6/10 anonim válasza:
A régieket nem muszály feltámasztani. Újak pedig úgy lesznek ha valamilyen közösségbe mész. Pl box, táncsuli, tanfolyam, íjászat, vagy bármilyen alkalmi meló.
nov. 8. 22:15
 7/10 anonim válasza:
Hagyjuk már ezeket a semmitmondó válaszokat. Gimi után mondhatni lefőtt a kávé. A férfiakat onnantól kezdve a nők és csakis a nők érdeklik, nem fognak új emberekkel barátkozni.
nov. 10. 14:30
 8/10 anonim válasza:

Helmut vgyok.

Én társas táncra járok és ott szerintem kiválóan lehet ismerkedni. É ami nem utolsó ott nyugodtan meg is lehet fogdosni az embereket.

nov. 11. 03:25
 9/10 A kérdező kommentje:

#8


"ami nem utolsó ott nyugodtan meg is lehet fogdosni az embereket."


Beteg állat.

nov. 11. 14:47
 10/10 anonim válasza:
Szia én barátkoznek szívesen.
nov. 12. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!