Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van olyan nő, aki kulturális...

Van olyan nő, aki kulturális eseményekre (pl. kiállítások, koncertek, színházi előadások) szívesen elmenne egy hozzá hasonló érdeklődésű és életkorú férfival?

Figyelt kérdés

A kérdéshez tartozik az az információ, hogy nem vagyok független, de a kapcsolatom állapota miatt már csak egyedül vagy mással van lehetőségem elmenni rendezvényekre.

Olyan hölgyet keresek, aki szereti a kultúrát, az egyes művészeti ágakat (ami lehet akár zene, képzőművészet, film, irodalom vagy persze ezek közül több is) és szívesen elmenne egy 40 éves férfival – persze előzetes megismerkedés és kölcsönös szimpátia alapján – egy vagy több olyan eseményre, amely mindkét félnek megfelelő lehet.



2023. nov. 9. 15:09
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Szia! Én szívesen tölteném Veled az időt.
2023. nov. 9. 18:43
 2/21 anonim válasza:

Én 40-es budapesti nő vagyok és valóban rendszeresen járok ilyen helyekre. Most vettem épp meg a 2 Renoir jegyet és majd valaki jön velem: barátnők közül akit érdekel, de még a kiskamasz fiamat is érdekli kicsit.

Nyilván jobb lenne egy társsal, de olyan emberrel nem szívesen tölteném az időm, aki otthon hazudozik arról, kivel és hol van… ezen túl sem lenne sok hasonló bennünk, mert én a kapcsolatom rossz állapotára anno megoldást próbáltam keresni, illetve becsülettel, normálisan elváltunk, amikor úgy ítéltük meg, ez a lehető legoptimálisabb a helyzetben.

Sunyuló emberek elviseléséhez kicsit kevés az, hogy érdekli a komolyzene vagy a festészet :D

(Igen, tudom, “jáááájjj a gyerek meg a vagyonka”… így meg főleg nem)

2023. nov. 10. 18:17
 3/21 anonim válasza:
2,majd jön az élet kemény oldala is,ha nem lesz miből élned és nem lesz rajtad mentőöv.
2023. nov. 10. 18:42
 4/21 anonim válasza:

2.vagyok- nehezen tudom elképzelni. Normális képzettségeim, jó szektorú, betonbiztos munkám, korosztályom átlagát elérő, meghaladó tartalékom, viszonylag teljes egészségem, normális életfelfogásom és motivációm van.

Emellett likvid és lekötött vagyontárgyaim, ésszerű biztosításaim, nem gondolnám, hogy akár rokkantság esetén is az éhhalál fenyegetne. Emellett nemcsak a tartalék, hanem az emberi kapcsolataim, rokonai, barátaim, ismerőseim is kedves és megnyugtató szociális hálót jelentenek- ha beteg lennék is, lenne, akinek futná egy jó szóra érdek nélkül, mert én is tettem már így.

Úgyhogy nem, nem kell rosszat kívánni és kárörvendeni sem: nem vagyok pokolra való, mert erkölcsileg is szeretem megválogatni azokat a barátaimat, akik fontosak nekem… egy házas ember, aki képtelen rendezni az életét…nos az nem az a minta, akire barátként tudnék tekinteni, példaként tudnám a kiskamaszom elé állítani és ne szégyellnék vele mutatkozni, ha épp velem sunyiskodik, miközben az asszony neveli a gyerekét meg mossa a féknyomosat :D

2023. nov. 10. 18:53
 5/21 anonim válasza:
Kettes, ő nem házas negyvenéves, csak egy unatkozó 20-35 közti karaktergyáros.
2023. nov. 11. 08:13
 6/21 A kérdező kommentje:

2-es


Én olyan ember ismeretségét keresem, aki szeretne a későbbiekben közösen részt venni pl. kiállításon, színházi előadáson ... nem pedig olyanét, aki valamiért nem.


A hozzászólásod semennyire sem építő jellegű, ezért kár volt írni, egy tipikus rosszindulatú hozzaszóló vagy, kicsit be vagy savanyodva, ezt érezni rajtad.

Nyugodtan menj a barátnőddel vagy a fiaddal a kiállításra, ez így van rendjén, érezzétek jól magatokat.


Én pedig megyek majd mással.


Más családi állapotát nem illik minősítened, mert nem ismered.


Én nem hazudozok otthon senkit illetően sem. Ha valaki el szeretne velem menni valahova, akkor az nálam nem titok.

2023. nov. 11. 08:44
 7/21 A kérdező kommentje:

5-ös


A privát üzenetben a felvetésedre válaszoltam.


Nem kívánok karaktert alakítani ... vagy olyannak fogad el valaki, amilyen vagyok vagy nem.


De megértem, hogy nem bízol az emberekben.


Egy szimpla, baráti jellegű kapcsolat, néha egy-egy közös programmal. Azért, hogy ha valaki szeretne elmenni pl. egy kiállításra, de egyedül nem szeretne, akkor ehhez normális társként csatlakozni tudjak ... de csak ha ő is szeretné természetesen.

Én ennyit keresek ... semmi titok nincs mögötte.

2023. nov. 11. 08:58
 8/21 anonim válasza:
Ha fizeted a színházjegyem, akkor igen!
2023. nov. 11. 18:12
 9/21 A kérdező kommentje:

Az 5-ös üzenetírónak üzenet:


Ahhoz képest, hogy nem tartasz sokra, privát üzenetekben igen sok energiát fektetsz abba, hogy válaszolgatsz.

Ebben előadod, hogy felsővezető vagy és mennyire jobbnak tartod magad, mint ami én vagyok.

Én erre azt mondom, hogy nem azon múlik az ember értéke, hogy milyen szinten van éppen munka szempontjából ... ez sok dologtól függ, a lehetőségektől, a környezettől és attól is, hogy ki mennyire hajlandó kiszolgálni (benyalni) a vezetőket.


Nekem jó az, ahol vagyok ...a tisztességes munkánál nincs jobb. :)


További sok sikert neked ott, ahol vagy ... én tutira nem vágyok a te szintedre, mert ott már nem nem lehet teljesen becsületesen élni.

2023. nov. 11. 18:16
 10/21 A kérdező kommentje:

A 8-as tárgyában:


Természetesen a partneremre eső jegy díját fizetem.

De ha ez neki rosszul esik valamiért és nem szeretné, akkor nem erőltetem.


Hozzáteszem, hogy aki eleve ezzel az üzenettel jön, hogy "ha fizetsz, akkor megyek", azt nem tartom értékes embernek, mert ez bunkó stílus. Ez van, bizonyos szint alá ne menjen az ember hozzászólásban ... ha neked Eszterházy neve mond valamit, akkor talán van esély, hogy megértsd.


A lényeg, hogy mindkét félnek jó legyen a közös program, az anyagiak nem érdekelnek.

2023. nov. 11. 18:27
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!