Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van olyan nő, aki kulturális...

Van olyan nő, aki kulturális eseményekre (pl. kiállítások, koncertek, színházi előadások) szívesen elmenne egy hozzá hasonló érdeklődésű és életkorú férfival?

Figyelt kérdés

A kérdéshez tartozik az az információ, hogy nem vagyok független, de a kapcsolatom állapota miatt már csak egyedül vagy mással van lehetőségem elmenni rendezvényekre.

Olyan hölgyet keresek, aki szereti a kultúrát, az egyes művészeti ágakat (ami lehet akár zene, képzőművészet, film, irodalom vagy persze ezek közül több is) és szívesen elmenne egy 40 éves férfival – persze előzetes megismerkedés és kölcsönös szimpátia alapján – egy vagy több olyan eseményre, amely mindkét félnek megfelelő lehet.



2023. nov. 9. 15:09
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

A dühös kommentelők bosszantása céljából írhatnám azt, hogy tömegével jelentkeztek hölgyek, akik szeretnének velem elmenni egy-egy rendezvényre.


De mivel nem így történt természetesen, ezért nem írom.


Ugyanakkor a gonosz hozzászólók mellett volt 2 hölgy, akik kedves hangnemben válaszoltak és érdeklődőek, pozitívak voltak.


Az egyikükkel végül nem jött össze a találkozás, a másikkal viszont tegnap délután sikerült eljutnunk együtt egy rendezvényre, a közösen kinézett Renoir kiállításra.


Ezt azért jó a gonoszkodni igyekvő, de valójában csak irigy hozzászólók orra alá dörgölni. :)

És ja igen, lesz folytatás vele. :))


Köszönöm azoknak, akik pozitívak voltak ... és örülök annak, hogy nem a negatív személyeknek lett igazuk, hanem nekem. :)


Válaszolni nem érdemes itt és privátban sem ... mert mivel sikerült megtalálnom a keresett hölgyet, így már nem aktuális ez a kérdés, vele pedig fb-n tartom a további kapcsolatot. :)

Én így ezen a felületen nem olvasok el több hozzászólást. :))

2023. nov. 23. 15:24
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!