Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van olyan nő, aki kulturális...

Van olyan nő, aki kulturális eseményekre (pl. kiállítások, koncertek, színházi előadások) szívesen elmenne egy hozzá hasonló érdeklődésű és életkorú férfival?

Figyelt kérdés

A kérdéshez tartozik az az információ, hogy nem vagyok független, de a kapcsolatom állapota miatt már csak egyedül vagy mással van lehetőségem elmenni rendezvényekre.

Olyan hölgyet keresek, aki szereti a kultúrát, az egyes művészeti ágakat (ami lehet akár zene, képzőművészet, film, irodalom vagy persze ezek közül több is) és szívesen elmenne egy 40 éves férfival – persze előzetes megismerkedés és kölcsönös szimpátia alapján – egy vagy több olyan eseményre, amely mindkét félnek megfelelő lehet.



2023. nov. 9. 15:09
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

#10 Eszem ágában nincs veled bárhova menni, mivel harmincas, hetero férfi vagyok. :D Pontosan azért írtam, hogy a válaszolni szándékozóknak előre kiderítsem, kamus vagy e. Mivel tudtam, hogy ettől ki fogsz esni a karakterből. :D

Ugyanis üzenetben tök mást írtál. Hogy csak természetes, hogy te fizeted, mert máskülönben kihasználnád a partnered. Majd miután nem kaptál választ, itt a kérdés alatt úgy teszel, mintha most reagálnál először, és írsz egy teljesen más hangvételű, egészen más hozzáállású választ. Nők, lányok, be ne dőljetek! Nyilvánvalóan kamugyárosról van szó, és ki tudja, mi ezzel a célja. Lehet, hogy csak unatkozik és írogatni akar, de lehet, hogy tényleg el akar csalni titeket valahova, nyilván nem kultúrális eseményekre!

2023. nov. 11. 18:53
 12/21 A kérdező kommentje:

11-es


Szerintem te tök hülye vagy 😄


Nagyon szomorú, hogy erre a szintre jutottál. Ugye te is érzed belül, hogy ez nagyon gáz, amit művelsz?


Olyan téméba avatkoztál bele, amihez elvileg semmi közöd nincs.


Én egy normális emberi kapcsolatot keresek, mert hiszek abban, hogy léteznek még értékes emberi kapcsolatok.


Erre te jössz és elárulod, hogy troll voltál eddig és nőnek adtad ki magad és így üzengettél nekem. Ennyit rólad. 😄


Én közben hiszek abban - már ne is haragudj, te gyenge troll -, hogy létezhet értékes kapcsolat nő és férfi között. Az igazi értékek mellett működhet egy jó kapcsolat.

2023. nov. 11. 19:21
 13/21 anonim válasza:

…hát kérdező itt mindenki szerinted h..lye csak te vagy tökéletes, aki fizetgetné vadidegen nők színházjegyét, az asszonyt meg otthon átveri… gyönyörű.

Gondolom majd én is megkapom az ócsárlást itt vagy privátban.

Gerinc kéne első körben. Asszony gondolom repes otthon meg direkt bátorít, hogy a közös pénzeteket más nőkkel való szórakozásra szórjad.

2023. nov. 12. 14:45
 14/21 A kérdező kommentje:

13-as


Nem fogok neked privátban írni. Tiszteletben tartom, hogy más véleményen vagy.


Ilyen téren azt gondolsz, amit akarsz. Én szórakoztatónak tartom, hogy egyesek olyan témához szólnak hozzá, ami őket nem érinti.

Én soha nem szólok hozzá olyan témához, ami rajtam kívül áll. Egyszerűen azért, mert én sajnálnám az időt arra, hogy negatív vagy rosszindulatú hozzászólásokat írok más által feltett kérdésre ahelyett, hogy a saját dolgaimmal és lehetőségeimmel foglalkoznék.


De van, akit ez boldoggá tesz, mert nehezen fogadja el, hogy más mashogy gondolkodik és él, mint ő. Tőlem tegye nyugodtan.


Az általam feltett kérdés téged nyilván nem érint, mert van társad, akivel elmész egy kiállításra.

Ez azt érinti, akik ilyen baráti társsal nem rendelkezik ... de velem ez változni fog, ha ő is akarja. És az, hogy a jegyeket ki fizeti, szerintem csak arra a két emberre tartozik, aki azon közös akarattal részt vesz.

2023. nov. 12. 15:49
 15/21 anonim válasza:

Összekeversz valakivel és nagyképű is vagy.

Itt keresel nőt, közben van egy sz..r házasságod és előadod, hogy te mekkora erkölcsös, tisztességes grál lovag vagy és minden egyes válaszolóba belekötsz vagy itt vagy privátban.

Szánalmas.

Itt hirdetgetsz és amikor mások BÁRMIT jeleznek neked, ami nem tökéletesen azonos a torz nézeteiddel, akkor elkezdesz itt krákogni meg okoskodni.

Most komolyan: te még csodálkozol azon, hogy ilyen helyeken kell hirdetned, meg fizetgetni másoknak, hogy menjenek veled meg romokban a családi életed? Nem kéne… de nyugodtan replikázzál, okoskodjál tovább itt is, privátban is. Célravezető, mondhatom.

2023. nov. 12. 16:25
 16/21 A kérdező kommentje:

15-ös


Te továbbra is olyan dolgokra pazarlod az időt, ami téged nem érint.

Ez a te dolgod, vesztegesd nyugodtan továbbra is az időt rám. :)

Az, hogy ennyire idegessé tesz téged (ez ugyanis sugárzik a mondataidból) egy más embernek egy más felfogása, az a te gondod, ezzel egyedül kell megküzdened.


Az meg, hogy valaki 30-as férfi létére nőnek adja ki magát és így írogat álnéven más férfiaknak (ld. fentebb), az komoly belső problémákra és sivár életre utal.


Nem párkapcsolatot keresek, de tudom, ezt egyesek nem képesek megérteni. Ilyen a világ - van, aki tud a sorok között olvasni és van, aki nem.


Akár hiszed, akár nem, de semmi rossz nincs abban, ha két ember egy közös érdeklődés mentén ismerkedik baráti jelleggel.

Voltam én már női kollégával is kettesben pl. egy kiállításon vagy sporteseményen (mert az akkori páromat az adott kiállítás vagy sportesemény nem érdekelte, miközben a kolléganőt igen ... nem titokban voltunk, még ha ez meglepő is neked) és természetesen semmi nem történt köztünk, mert nem is kellett történnie. Vannak olyan kapcsolatok, ahol mindkét fél tudja, hogy hol a határ.


Egy-egy ilyen kérdésre adott válasz nagyon tanulságos tud lenni. Más kérdéseknél is láttam, hogy egy mufurc kis gonoszkodó ember mindig előugrik (mint egy gonosz kis törpe a bokorból), mert neki az okoz boldogságot, ha olyan dolgokba szól bele, amihez köze nincs, csak nem tud értelmesebb és izgalmasabb dolgot kitalálni, mint a negatív kommentek írogatása. :)


És természetesen te ezt is vedd okoskodásnak a részemről - mert ami nem egyezik a te véleményeddel és ellentmond neked valaki, az neked okoskodás.

A legtöbb hozzászóló mögött természetesen ugyanaz a személy áll, ez is tiszta sor persze. Nem véletlen, hogy a negatív kommentelők felhasználóneve mindig rejtett, mert azt hiszik, így kisebb eséllyel buknak le ... de a stílus sok mindent elárul.


Hidd el, engem nem zavarsz. És nem is tartom okoskodásnak, amit írsz. Egyszerűen nem értek vele egyet. :)


Az alábbi számomra teljesen világos:

- csak az válaszol érdemben az általam feltett kérdésre, aki egy baráti kapcsolatot keres és érdekli az általam felvetett opció

- aki nem keres baráti kapcsolatot, de mégis hozzászól a témához és minden mondatából sugárzik a rosszindulat, azzal szerencsére az életben nincs dolgom és örülök annak, hogy nem kell a környezetében élnem :)

2023. nov. 13. 15:51
 17/21 anonim válasza:
Húúú nem én voltam az utolsó 3-4 válaszoló, csak egy közülük, kiábrándító a buta ember…
2023. nov. 14. 19:34
 18/21 A kérdező kommentje:

17-es


Tudod, onnan lehet jól felismerni azt, hogy ha egyes privát üzenetek és nyílt kommentek mögött ugyanaz a személy áll, hogy ugyanazt a szót vagy kifejezést minden alkalommal tévesen, nyelvtanilag rosszul írja le.


Valamilyen okból egyes emberek számára izgalmat okoz az, hogy több embernek is kiadják magukat, de ilyen esetekben a hibás helyesírás nem előnyös tulajdonság. :)


És valamilyen okból egyesek nem tudják megállni, hogy ne válaszoljanak vissza ... a méreg forr náluk és remeg a kéz, csak hogy írhassanak valamit. Ami a végére a legtöbbször már csak egy-egy dühödt mondat, oda silányul a kezdeti nagy nekibuzdulásuk.


Ez az én kérdésem, ami itt szerepel, tehát teljesen érhető, hogy mindenkinek válaszolok.


De vajon te meg tudod állni, hogy ezúttal ne válaszolj - úgy is persze, hogy nem jössz megint azzal, hogy te nem is az vagy, aki legutóbb írt? :))

2023. nov. 15. 14:37
 19/21 anonim válasza:

Mindenki jobban jár, ha ennek a kérdezőnek a privijére se válaszol.

Egyszerű, mint a faék és ráadsul rusnya is.

2023. nov. 15. 19:29
 20/21 A kérdező kommentje:

19-es


De dühös vagy pici manó :))


Abból kiindulva, hogy senkinek sem küldtem fényképet, igen zavarodott lehetsz és nagyon tudatlan, sértődött. Szomorú lehet nagyon a lelked ... sajnálom.

2023. nov. 23. 15:14
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!