Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Melegekkel lehetetlen barátság...

Melegekkel lehetetlen barátság céljából ismerkedni?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam néhány felületen ismerkedni, akár levelezés, akár online beszélgetés céljából. Távolságtól függően később akár közös programban is benne lennék, de úgy vettem észre, erre nem igazán vevő senki. Jólesne valakivel megbeszélni dolgokat, akár csak hogy kinek milyen napja volt, vagy éppen mi történt, mit gondol, érez a másik. Ha el is indul, 1-2 nap után ellaposodik az egész. Miért van ez?

38 éves vagyok, GYMS megyében élek, sajnos elég munkamániás vagyok, de szabadidőmben szeretek olvasni, sütni, és még hobbim az írás.



nov. 16. 10:31
1 2
 1/13 anonim válasza:

Meg kell,hogy erősítselek ebben pesti melegként.

Egyébként becsüllek azért, mert olvasol és írsz!

nov. 16. 10:51
 2/13 anonim válasza:

Én szívesen barátkozok bárkivel, szeretek új embereket megismerni.

Hány éves vagy?

Én 24.

nov. 16. 11:16
 3/13 anonim válasza:
Bocsi, most láttam, hogy 38. El siklottam fölötte.
nov. 16. 11:17
 4/13 anonim válasza:

Szia!

Ugyanezt vettem észre én is, elindul egy beszélgetés aztán vagy téma hiány miatt vagy csak úgy abba marad!

Mit szoktál olvasni?

34/N

nov. 16. 13:11
 5/13 A kérdező kommentje:
Többféle műfajban is olvasok, most éppen pl. a Poldark családot. Szeretem a családregényeket, de kedvelem Szántó Dániel, Stephen King, Nicholas Sparks, Robert Galbraith könyveit, szeretem az Outlandert is... Éppen mihez van kedvem :)
nov. 16. 13:43
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyébként akinek van kedve, nyugodtan írhat privátban is.
nov. 16. 13:47
 7/13 anonim válasza:
Ilyenekkel en is probalkoztam regebben. Nekem azert 1-2 napnal tobb ideig maradtak fent az ilyen kapcsolataim. Van, akikkel meg evek mulva is dumalgattam. Lehet nem voltatok tul erdekesek a masik szamara. De ez nemcsak a melegeknel van igy, mindenhogy nehez baratkozni. Foleg felnottkorban. Ahhoz, hogy kialakuljon valami baratsag feleseg, szerintem sokszor keves irogatni. Valami osszekoto kapocs kell, foleg fizikai sikon, kozos program vagy ilyesmi. Meg az az igazsag, hogy irogatni is mas dimenzio, akivel jol kijossz irasban, szemelyesen mar nem biztos.
nov. 16. 15:09
 8/13 A kérdező kommentje:
Ebben is igazad van, és volt is részemről próbálkozás találkozóra, mozi, kiállítás, csak sajnálatos módon addigra "covidos" lett az illető, majd szépen letiltott.
nov. 16. 15:15
 9/13 anonim válasza:

Ez nem csak a melegekkel van így, mindenki ezt csinálja. Miért ők amúgy a célcsoport? Mert beszélgetés, akár mélyebb barátság szerintem bármely két ember között lehet mindentől függetlenül.

A találkozástól meg szerintem félnek. Való igaz, neten mindenki azt mond amit akar, nem tudhatod, hogy nem egy kutya ül a monitor előtt a túloldalon, de azért vannak dolgok amikkel jól le lehet szűrni. Nekem eddig mindig az jött el akire számítottam - már amikor eljött, olyan volt hogy nem jött senki. Aztán a legtöbb esetben az első volt az utolsó találkozás is, mert azután is eltűnnek az emberek.

nov. 16. 15:21
 10/13 anonim válasza:
Nem merte azt mondani, hogy sorry de megsem. Ghostingolni sokkal egyszerubb, felnek egyesek a reakciotol, hogy mit mondasz, ha nemet mondanak. A munkamania mit takar? Amikor en voltam ilyen elethelyzetben, akkor a fele dologra sem volt idom.
nov. 16. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!