Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nagyon lehetetlen itt normális...

Nagyon lehetetlen itt normális lányt találni, esetleg lenne valakinek kedve velem beszélgetni Budapest és környékéről? (38F)

Figyelt kérdés
Azt hallottam állítólag itt is lehet ismerkedni. Hát akkor teszek egy próbát, Budapesten élek 38 éves vagyok, érzelmesebb vagyok az átlagnál úgy gondolom. Nem szeretek azonnal belerohanni egy kapcsolatba, szeretek hosszabban udvarolni és megismerni a másikat lehet ez fura a mai világban. Ami fontos nekem az az érzelmi és értelmi intelligencia, az hogy tudjunk sokat beszélgetni akár komoly témákról is, így tehát három fontos dolog van ami fontos számomra egy kapcsolatban, a kommunikáció, közös értékrend és az intelligencia.
2023. nov. 3. 18:34
 1/6 anonim válasza:

Lehet azt írni, hogy keresztény értékrendűt hölgyet keresel?


Nem, nem hittérítés mindenáron! Azt össze szokták téveszteni a "keresztény"-séggel. A kettőnek normális esetben nincs köze egymáshoz!


Korosztályi megkötés van? Nincs? Földrajzi lakóhely távolsága?

2023. nov. 3. 18:43
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, szívesen ismerkednék keresztény értékrendű nővel. Sőt még vallásossal is, ugyanís a vallásfilozófia az egyik hobbim, viszont agnosztikus vagyok. Szívesen beszélgetnék egy ilyen nővel talán értelmes közös nevezőre is jutnánk.

Úgy gondolom hogy a közös nevező az hasonló életkorú nővel lehetséges. Igen én vagyok az aki egy 23 éves lányt visszautasítana, hiába vonzó és csinos, mert szerintem hosszú kapcsolat nem működik ekkora korkülönbséggel, ha fontos a kapcsolatban valakinek a kommunikáció.

Igen, jó lenne Budapest és környékéről ismerkedni valakivel de akár még távkapcsolat is működhet bizonyos ésszerű keretek között, ha nagyon meg van a közös hang

2023. nov. 3. 18:55
 3/6 anonim válasza:

Én "kiestem", mert igen messze vagyok a 38 évtől. (Jóval több a korom.)


Mondhatjuk azt, hogy 35 és 45 év között keresel?


1-es válaszoló voltam.

2023. nov. 3. 20:08
 4/6 anonim válasza:
Nagyon.
2023. nov. 3. 23:06
 5/6 anonim válasza:
Nem. Nem utasítanál vissza egy 23 évest.
2023. nov. 5. 04:10
 6/6 anonim válasza:
Van gyereked?
ápr. 20. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!