Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lehetetlen küldetésre vállalko...

Lehetetlen küldetésre vállalkoztam?

Figyelt kérdés

20 éves budapesti egyetemista srácként szeretnék egy hozzám hasonló lánnyal beszélgetni, esetleg ismerkedni.


Nyugodt természetű és őszinte vagyok. Az egyetemet komolyan veszem, hiszen nem bulizni szeretnék, hanem tanulni.


Szeretem az állatokat, a sportokat (űzni és nézni is), a zenét (főleg pop, electronic) és az olyan tevékenységeket, amikkel hasznosan és tartalmasan lehet időt tölteni.


Hátat fordítok a dohányzó, az alkoholt fogyasztó és a negatív embereknek. Ezért is próbálom meg egyszer itt is, mert az életben sajnos egyre inkább őket látom.


Ha úgy gondolod, hogy privát üzenetet küldesz, kérlek írd le, miért kerestél meg és még néhány alap információt, amit szeretnél megosztani velem.



2022. nov. 3. 22:57
 1/10 anonim válasza:
Hát ez a dohányzó, alkohol fogyasztó embereknek hátat fordítás nálam kiüti a biztosítékot. Nem iszok, nem cigizek, de hogy ezért kerüljek vkit, elég felszínesnek tűnik számomra, engem ez a hozzáállas jobban taszít mint ha vki elmegy bulizni s leissza magát
2022. nov. 3. 23:38
 2/10 anonim válasza:
Jól teszi a kérdező, én se barátkozok dohányzó és/vagy alkoholistával. Egyszerűen nem akarok tüdőrákot kapni, ennyi.
2022. nov. 4. 05:21
 3/10 anonim válasza:
A dohányosok is elvonulnka dohányozni, és aki alkoholt iszik az nem alkoholista.
2022. nov. 4. 07:55
 4/10 anonim válasza:

Az első mondat után az jutott eszembe, hogy egyetem. Ennél jobb lehetőséged nem lesz a csajozásra.

Azt a dohányzós részt meg te sem így gondoltad, ha mégis akkor rossz helyen vagy.

2022. nov. 4. 08:01
 5/10 anonim válasza:
Mindenki azt csinál, amit akar, ha valaki dohányzik, az ő dolga, de ha valaki erre nem vevő, nem vevő, és kész. Én se barátkozom dohányosokkal.
2022. nov. 4. 08:41
 6/10 Camorri válasza:

Hm... Az hogy alkoholistákkal nem barátkozik valaki érthető.

Az hogy olyanokkal sem aki dohányzik, vagy olykor olykor iszik alkoholt az is érthető, hiszen teljesen el akarja magát szigetelni az új emberektől, akik még több új lehetőséget, ismeretséget adnak.

Szóval szerintem totál normális hogy így egyetemen (ami tényleg az egyik legjobb hely ismerkedésre) nem talál senkit sem.


A másik oldalról totál megértelek az egyetem számodra nem a buliról hanem a tanulásról szól. Gondolom bulizni/társaságban lenni majd akkor tervezel amikor már dolgoztál annyit hogy nyugdíjba mehess és ne legyen már semmi más dolgod. Legalábbis ezzel a hozzáállással ez lenne a logikus, de persze az ember nem csupán logikára építkező dolog.


De hogy ne csak szúrkáljalak, itt egy tényleges hasznos tanács: keress olyan klubbot/tevékenységet ami nem a bulizásról szól. És áldozz be egy kis időt erre a tanulásból. És ne fordíts hátat csak azért valakinek mert cigizik. Persze nem kell vele összejönni se, de ha a társadalomban akarsz élni, akkor nincs rosszabb mint hátatfordítani annak, és elutasítani a lehetőségeket. Tekints a dohányzókra és alkohol fogyasztókra úgy mint egy kapcsolati tőke.

2022. nov. 4. 09:00
 7/10 anonim válasza:

Szerintem a kérdezőnek meg van a joga, hogy legyenek igényei.


Más kérdés, hogy eléggé magasra teszi a lécet, és kockáztatja, hogy értékes embereket elzárjon magától, de még csak 20 éves, igazolhatja őt az élet.

2022. nov. 4. 09:37
 8/10 anonim válasza:

Az elfogadásért ágaskodókat nagyon bírom. Amíg a saját nyomoruk van porondon addig tudnak csak elfogadók lenni másokkal szemben.


A kérdezőnek korához képest elég nagy fsza van és stabil. Aki ilyen határozottan kiáll valami mellett arra felnéznek idővel. A gerinc ma már nem divat meg fogod találni a saját köröd ne aggódj. Nyitott szem kell csak nyugi.

2022. nov. 4. 15:49
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszolóknak az ugyan különböző szemszögekből érkező, de építő jellegű hozzászólásokat!
2022. nov. 4. 16:40
 10/10 anonim válasza:
Mit tanulsz az egyetemen?
2022. nov. 4. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!