Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok, volna kedvetek beszélg...

Lányok, volna kedvetek beszélgetni egy vak, zenekedvelő és művelő, humoros, egyetemista sráccal?

Figyelt kérdés
A többi úgyis kiderül privátban. :-)

dec. 1. 15:23
1 2 3
 1/27 anonim válasza:

Ez a kérdés már volt!


Gyanús, hogy a "vak" csak azért szerepel ott, mert sajnálatot akarsz kicsikarni a lányokból, hogy sajnálatból randizzanak veled, vagy csak beszélgetni akarsz velük, de remélem nem. :D

dec. 1. 15:38
 2/27 A kérdező kommentje:

1

Először is, az előző kérdést nem én írtam ki, másodszor, egyáltalán nem akarom magam sajnáltatni senkivel. Tényleg vak vagyok, és nem érdekel hogy ki mit gondol erről.

dec. 1. 15:41
 3/27 anonim válasza:
Jó, akkor a melletted lévő embert kérdezem, aki segít a kommunikációban, hogy ő mit gondol, van esélye a "kérdezőnek"?
dec. 1. 15:42
 4/27 anonim válasza:

De igen, te írtad ki, mert pont ugyanez volt!


"vak, zenekedvelő és művelő, humoros, egyetemista sráccal" Pont ugyanez, ugyanebben a sorrendben szinte! :DD


Tudod kit nézz te hülyének!

dec. 1. 15:43
 5/27 A kérdező kommentje:

3

Te nagyon le vagy maradva barátom. Tudod, ez már a XX. század, a vak emberek maguk is tudnak számítógépet használni, nincs szükségük segítségre.

dec. 1. 15:45
 6/27 anonim válasza:
Az biztos, de nem a XX. században élünk, hanem a XXI. században. Te vagy lemaradva szerintem!
dec. 1. 15:49
 7/27 A kérdező kommentje:

6

Azt áruld már el nekem, miért nem inkább a trollokra meg a perverzekre szálltok rá, miért a normális embereket kell csesztetni. Ja, mert ti sem vagytok azok? Hát elnézést kérek. Itt a többség azt hiszi, hogy a fogyatékkal élőket le lehet szólni, mert azok úgyse tudják megvédeni magukat, mert még a kérdést is mások írják ki helyettük. Kíváncsi vagyok, élőben is ilyen nagy lenne e a szátok. A moderátoroknak is inkább az ilyen kommentelőket kellene korlátozni

dec. 1. 15:53
 8/27 anonim válasza:

Nem vagy vak, ez már holt biztos!


"Kíváncsi vagyok, élőben is ilyen nagy lenne e a szátok."


Nem akarom a VALÓDI vak embereket megsérteni, de egy vak embertől miért is kéne tartania bárkinek? Ez nem valami gagyi film, hogy a vak "karatemester" simán összever 5-10 embert, úgy, hogy azok meg látnak. :D


Meg ez a stílus is amit itt lenyomsz. Ha vak is vagy, akkor már leírtad magadat. :/

dec. 1. 15:57
 9/27 A kérdező kommentje:

8

Ki beszél itt verekedésről? Én csupán arra utaltam, hogy amit itt leírtál, biztos hogy élőben nem mernéd elmondani. Kettőnk közül pedig nem én vagyok az aki leírtam magam, de arra azért még kíváncsi lennék, miből gondolod hogy nem vagyok vak? Te ezek szerint téyleg azthiszed, hoggy a vakok mind élhetetlen, ostoba, bezárkózott gyáva alakok akik csak élnek maguknak a kis világukban és mindenkit megfertőznek aki a közelükbe megy. Szóval nem tudom kettőnk közül ki írta le magát jobban ezzel. És azt sem gondolom hogy egy normálisan gondolkodó embernek gondot jelentene beszélgetni egy fogyatékkal élővel, pláne ha az illető nem bújik nyüszítve a sarokba az ilyen beszólások miatt, hanem kkiáll magáért és a társaiért és megvédi magát.

dec. 1. 16:02
 10/27 anonim válasza:
Eltértünk a kérdéstől. Szóval miért itt ismerkedsz?
dec. 1. 16:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!